Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Informatikus vagy programozó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus vagy programozó? Bemutatkozásnál melyik a szimpatikusabb, érthetőbb?

Figyelt kérdés
Csak mert azt érzem sok nő nem tudja hova tenni.

2021. júl. 7. 08:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Én is informatikai teruleten tanulok szoval nekem egyertelmu ha azt mondana valaki, hogy informatikus az tag fogalom mert lehet feher kalapos szakmai nyelven biztonsagi szakember, adat elemzo vagy sajat nyelven data scientist, programozo, webfejleszto, ux designer, webdesigner , laptop szerelo, szamitogep szerelo es lehetne sorolni mert gazdag a teruletekben az informatika vilaga. Pl. Nekem nem mindegy en ra kerdeznek ha csak azt mondja informatikus.
2021. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#3 Persze, hogy nem ugyanaz, de a legtöbb ember nem fogja fel a különbséget. Ha megtudják, hogy programozó vagyok, rögtön megkérdezik, hogy szerintem mi baja lehet a gépüknek, ne adj isten megkérnek, hogy telepítsem újra nekik a windózt.

(1-es voltam)

2021. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A férjem programozó, így is mutatkozott be. Utana mondta el (azaz mutatta meg), mit csinál pontosan.


Bölcsészként azonnal megértettem.

2021. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
12-es igen nem mindenki tudja, hogy a programozó feladata nem a szerelés és a telepítés, de egy programozó tudhat ilyeneket is, de amúgy ja az is téves kép lenne a szakmájáról ha csak arra gondol a másik, hogy gépet szerel vagy telepít.
2021. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező nyugi amit én tanulok azt se tudják hova tenni egy programozót előbb tudná mit csinál. :)
2021. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint általánosságban amikor kérdezték beszélgetés közben szinte ha egy vagy kettő tudta. 15-ös vagyok.
2021. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy. Ha azt mondod, hogy informatikus, úgyis mindenki arra gondol, hogy jól keres, laza munka, home-office, okos, és soha nem fog normálisan felöltözni.


Ha azt mondod, hogy programozó, akkor is.


Aztán úgyis megismer és kiderül, hogy nem is így van. Az informatikus/programozó kb. ugyanazt jelenti az emberek felének, a fiatalabbak, meg úgyis rákérdeznek.

2021. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban néz ki és magasabb.
2021. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Anno édesem úgy mutatkozott be, hogy "informatikával foglalkozom, legnagyobb részt szoftverfejlesztéssel". Így a teljesen laikusnak is világos, meg annak is, aki tudja, hogy informatikával foglalkozik Linus Torvalds meg a szakközépiskolai rendszergazda is :)
2021. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!