Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a gyk-n minden férfi havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyk-n minden férfi havi 4-500 ezreket keres senior programozóként csak éppen nincs szerencséjük a csajozásban?

Figyelt kérdés

Az imént éppen egy nő írta ki, hogy a 180 ezres fizetését fél megmondani a leendő kanjának, mert az meg ennek a többszörösét keresi és mit fog szólni hozzá... a hozzászólásokban kanok hada írta hogy ennyi meg ennyi lóvékat keresnek, saját lakás mellett több kiadott lakás, stb.


Tehát akkor minden férfi kíméletlenül jó életszínvonalat tud biztosítani csak éppen nincs szerencséjük a nőzés terén? Kétlem. Nagyon megnézném, hogy az itt kommentelgetők mekkora része rendelkezik valóban azzal a vagyonnal amiket írnak és mekkora része egy csöves proli. Szerintem utóbbi győzne.



46f


2019. júl. 17. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy mondod. És utálják a Fideszt.
2019. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nincs lakásom, szegény családból jövök. De igen, magyar szemmel nézve nagyon jól keresek. Egy külföldi cégnek dolgozom távmunkában.
2019. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Halottál már arról,hogy valaki tud sikeres lenni a munkájâban,mert ért hozzá,de a nőzés nem megy neki valahogy?Hát így.

Amùgy amit Te itt kiemeltél,az nem mindennapos eset a gyakorin sem.Viszont a férfiak ha épìtkezésen dolgoznak,már azzal is jóval többet keresnek,mint egy 180 ezres fizu.Még csak bankárnak sem kell lenni.Tehát nem nagy kunszt jóval magasabb fizetést prudkálni,mint sok nő.

2019. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben senior mosogatók inkább
2019. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jól látod, ha annyira jól menne a szekér nem itt gyakorin lógnának egész nap, hanem élnék a király életüket.

Csak ugye sok embernek az ad örömöt, hogy belerugjon, elkeserítsen mást, hogy csak neki a szar.

Ne értsétek félre, nem vagyok irigy, ha igaz, de nem értem minek kell leírni egy csomó olyan kérdés alá, hogy milye van, ha nem is kérdezte senki.

2019. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

> Jól látod, ha annyira jól menne a szekér nem itt gyakorin lógnának egész nap, hanem élnék a király életüket.

A "király" életemért napi 8-9-10 órát dolgozom, itthonról. Valamivel el kell ütnöm az időt két feature implementálása miatt. Ez annyira vicces amúgy, az ember mondja, hogy 7 számjegyű a fizetése, és mindenki rögtön ilyen luxus életet képzel el. Hát nem, ugyanolyan földi halandó vagyok. Annyi, hogy van lehetőségem utazni, nem kell BKV-znom, és járhatok mindig divatos, márkás ruhákban. Ami a közhiedelemmel ellentétben semmit nem dob az "értékeden", ha ismerkedésről van szó.

2019. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Tudjátok attól,hogy sokat keresnek itt egyesek az nem azt jelenti,hogy az életét nem érezheti üresnek,unalmasnak,vagy sivárnak.Ezért ide jár a feles idejét eltölteni.A gazdagságnak semmi köze a boldogsághoz,gyakran,főleg egy idő után.
2019. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Huszonévesen kerestem ennyit, 30 évesen már jóval több.

Viszont nincs problémám a csajozással sem.


Van aki ki van tömve, és gondja van. Van aki csóró és nincs gondja van. A pénz nem minden.

2019. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Én csóró munkás proli vagyok, de iszonyat jó nőket dugok.

Többségük sok diplomás vezető, aztán mi van akkor semmi.

Nekem ez az élet tetszik, másnak más.

Mindenkinek megvan a saját gondja.

Vagy azt gondolod mert több pénze van kevesebb vagy kisebbek a gondok?

Dehogy, csak más jellegű.

Kérdezd meg Freddie Mercuryt... ;)

2019. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
KANOK :(
2019. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!