Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam a tudtára/mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára/mondjam meg a Tescoban az egyik pénztáros lánynak, hogy nagyon bejön? Bővebben lent! 24/F

Figyelt kérdés
A Tescotól 2 percnyi sétára lakok. Már jó pár hete diáklány pénztárosok vannak. Kb 1 hete figyeltem fel az egyik lányra, akit azóta rendszeresen látok az egyik pénztárban. Nagyon megtetszett. Szeretnék vele megismerkedni, aztán ha úgyvan, összejönni. Én a Tescoban soha sem vásárolok, mert 3 nagy élelmiszerlánc van itt egymás mellett és a másik 2-be járok vásárolni. De például tegnap és ma délután is lekísértem az egyik barátomat a tescoba vásárolni és sokszor le is fogom még, mert ő sokat jár a Tescoba. A lánnyal természetesen csak úgy szeretnék beszélni, amikor magamba leszek. Egyébként az üzletsor pont a kasszák előtt van, tehát be se kell mennem a vásárlói részlegre és nem is kell vennem valamit ahhoz, hogy beszélni tudjak vele. Például amikor ma láttam, akkor épp senki sem volt nála csak ült és rám nézett, aztán pedig ivott. Segítsetek légyszi!!!

2021. júl. 8. 15:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 anonim ***** válasza:
92%
Szia, én nem egyből támadnám le a lányt. Biztosan mennék egyszer vásárolni hozzá és egy fagyi, hideg üdítő helyett kettőt vennék és az egyiket neki adnám, hogy biztos melege lehet és jó munkát kívánsz. Közben egy kis cetlire felírnám a számomat és azzal együtt adnám oda neki olyan szöveggel, hogy ha van kedve írjon. Utána nem zaklatnám, az ő döntése mit szeretne. Szerintem ez kreatív és nem nyomulós. Sok sikert :)
2021. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 anonim ***** válasza:
10%
Erzsi néni
2021. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/184 anonim ***** válasza:
10%
És mit ivott?
2021. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/184 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha azután innia kell hogy teged látott, ott nagy baj van😁

Najo hülye vicc volt.


Komolyra fordítva, akkor kéne amikor nincs ott senki, az gáz ha áll mögötted a sor.

Es szerintem itt nagyon nincs más opció, csak ha ilyenkor odamesz és megmondod mit akarsz.

2021. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/184 anonim ***** válasza:
91%
Menj oda hozzá, mikor egyedül van és beszélj vele. Ha csak azt látja hogy mindig ott toporogsz és nézed, akkor pszichopatának fog nézni.
2021. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 anonim ***** válasza:
80%
Huh az egyes zseni, ha tetszenél nekem ezután tuti írnék neked. Fogadd meg az ő tanácsát! Viszont szerintem üdítőt vegyél ne fagyit, mert azt ott a kasszában nem biztos, hogy meg tudja enni. 24N
2021. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/184 anonim ***** válasza:
82%

#6 szerintem is cuki de nem tudom hogy az ott dolgozók mennyire fogadhatnak el barmit is a vásárlóktól.


Van erre valami szabaly?

2021. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/184 A kérdező kommentje:

#4 és #5 nyilván oda fogok menni ezeket magamtól is tudtam. De hogy menjek oda hozzá?🤔 Vegyek valamit vagy csak kintről az üzletsorról lépjek oda a kasszájához?🤔 Na és pontosan mit mondjak neki?🤔


#1 ha nem muszáj nem vásárolnék.


Egyébként elég sokat van egyedül. Ma is és tegnap is a kasszája környékén sem volt senki.

2021. júl. 8. 15:38
 9/184 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj meg kedves kérdező, de ha egy üdítőre sincs pénzed akkor miből akarod elvinni randizni? Hiszen te hívod el, ergo neked kell majd állnod az első kört.
2021. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/184 A kérdező kommentje:
Van pénzem. Egyáltalán nem a pénz miatt...
2021. júl. 8. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!