Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdemenyezhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdemenyezhetnek Tescoban a penztaros lanynal, aki nagyon tetszik? Sajnos akarhanyszor voltam nala, valaki midig bekerult mogem a penztarnal es nem mertem.

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Vásárolj sokat, és próbálj beszélgetni vele. Nem ismerkedés, de nekem vannak már ismerős Tesco pénztárosok, akikkel váltunk pár szót, ha épp náluk fizetünk, nekik is jobban telik a munkaidő, mint kukán.
2018. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Pénztárosokkal még mindig póruljártam. De neked még lehet szerencséd.
2018. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolj olyan időpontban, amikor kevesen vannak.
2018. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Diákkoromban sokáig kasszáztam Tescóban. Néhányszor előfordult, hogy fizetésnél hozzátették, hogy a blokkra mehet a telefonszámom is. Egyszer se adtam meg, de ha szimpi a srác, valszeg megadom (illetve de, egyszer szimpi volt, csak akkor meg pont nekem volt barátom). De az is jó, ha csak szimplán beszélgetsz a lánnyal. Volt pár olyan srác, akik addig beszélgettek, hogy már reméltem, elkérik a számomat, de ők meg pont nem :)
2018. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom vigasztal e de. Legtöbb pénztárban ülő lány nem csak pénztáros,hanem árúfeltöltő,árellenőr...Ha fülelsz hallod hangosbemondón." Kérem Szabinát a tejről és Krisztit a ruházatról,menjenek vissza a kasszájukba . :) "Hátha a kiszemelted se csak sima pénztáros. Különben pár szót nekem mindig sikerűl beszélnem az aktuális (plátói)szerelmemmel.
2018. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent vásárolsz és akkor van 2-3 perced elmondani hogy tetszik neked és szívesen elhívnád randizni meginni egy teát/kávét. Aztán majd eldönti partner e ebben.


Mosolyogj rá, légy udvarias, kedves, megnyerő. (öltözz fel normálisan)

2018. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem tudakolta meg hogy meddig dolgozhat és várd meg munka után.

Ha mindig oda mész gondolhatja hogy akarsz v mit tőle.

2018. nov. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok most én, mint a kérdező. Mindjárt kifejtem. Azóta hogyan alakult ez az egész kérdező?🤔
2021. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Szóval a pénztáros lány nagyon bejön nekem. A Tescotól 2 percnyi sétára lakok. Már jó pár hete diáklány pénztárosok vannak. Kb 1 hete figyeltem fel az egyik lányra, akit azóta rendszeresen látok az egyik pénztárban. Nagyon megtetszett. Szeretnék vele megismerkedni, aztán ha úgyvan, összejönni. Én a Tescoban soha sem vásárolok, mert 3 nagy élelmiszerlánc van itt egymás mellett és a másik 2-be járok vásárolni. De például tegnap és ma délután is lekísértem az egyik barátomat a tescoba vásárolni és sokszor le is fogom még, mert ő sokat jár a Tescoba. A lánnyal természetesen csak úgy szeretnék beszélni, amikor magamba leszek. Egyébként az üzletsor pont a kasszák előtt van, tehát be se kell mennem a vásárlói részlegre és nem is kell vennem valamit ahhoz, hogy beszélni tudjak vele. Például amikor ma láttam, akkor épp senki sem volt nála csak ült és rám nézett, aztán pedig ivott. Segítsetek légyszi!!!
2021. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 és #9 vagyok. Szóval mitévő legyek?🤔
2021. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!