Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a többpasis viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a többpasis viselkedés mennyire megszokott fiatal társkereső nőknél?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm számolt be a történetről: 19 éves korban összeismerkedtek a nővel, egyetem első évben, 6 évig együtt voltak, mindketten hűek voltak egymáshoz (legalábbis állítólag, bár valóban úgy tűnik), a vége fele már sokat veszekedtek, eltávolodtak egymástól, a lány a kapcsolat vége felé állítólag már fogadott és viszonzott a flörtöket magas státuszú férfiaknak, amivel lebukott, miközben még együtt voltak, mert ismerős a pasi. Bár tettlegesen semmi nem történt. Bekövetkezett a szakítás, ami már érett.


Egy héttel szakítás után az ember ment visszavinni a kulcsot a barátnője lakásába, illetve ott felejtett valamit. A csaj nem volt otthon, így hát emberünk beosont. (Nem volt tiszteletre méltó dolog.) Ha már ott volt, körbenézett. Egy nagylábú férfi büdös cipője állt a csaj hálószobájában az ágy mellett, a szekrényen pedig férfi higiéniai szer.

Ekkor pedig belépett a lány a lakásba, és mielőtt összetalálkoztak volna, elkezdett telefonon egy videóbeszélgetést egy randipartnerrel, akivel élőben még nem találkozott, társkereső alkalmazáson (talán tinder) találtak egymásra, ennyi derült ki, meg az, hogy a férfi cipő a hálószobában értelemszerűen nem ezé a pasié, de azt sem akarta megmondani, hogy kié, mert hogy már nem tartozik rá. De valakié biztos...



Tehát összegezzünk a történteket: miközben még barátja volt, a kapcsolat vége felé flörtölt gazdag pasival (amit amúgy tagadott). Szakítás után egy héttel már egy másik pasi feküdt nála (titokban akarta tartani, de csak a személyét sikerült), és ezzel egyidőben egy negyedik pasival ismerkedett videóhívással tinderről.


A lány egyébként egy teljesen rendes, normális, intelligens, kifinomult, visszafogott hölgy, nem is csúnya.

De ez a viselkedés, ilyen az én értékrendem szerint egy utolsó k.va. És nem illik össze a történet azzal, amilyennek ismertem évek óta, pedig nem kitaláció a történtek.


Tehát az ilyen visszafogott nők titokban egyik f.szról a másikra ugrálnak, vagy ez csak egy kirívó eset? Ami pont azért fura nekem, mert másokból hamarabb nézném ezt ki, mint belőle. Ezért nem értem. Ezért kérdezem.


2021. júl. 8. 18:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

Tehát összegezzük a kitalált történetet.


Menjél már aludni.

2021. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád ezt engedte mindet így leírni, vagy még segített is a fogalmazásban?
2021. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanezt a kérdést feltehettes volna úgyis, hogy a pasi teszi ezt. Mert arról sokkal több történetet lehet hallani.

Mindenkinek a saját dolga, hogyan dolgozza fel a szakítást. Amíg senkit nem hiteget vagy csal meg, addig nem utolsó kva.

A kapcsolatban flörtölés nem okés. Bár érthető, ha már ennyire érett a szakítás.

2021. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Sötét vagy mint az univerzum
2021. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont, hogy a kapcsolatban flörtölés volt ezek közül a legkönnyebben elnézhető. Már érett a szakítás, csak nem akarták kimondani.

Viszont az, hogy egy héttel szakítás után (jó gyorsan túltette magát rajta) már valaki más nála alszik/fekszik/dug és eközben videotelefonál egy megint másik személlyel tinderről hogy randiidőpontot beszéljenek meg, na ez számomra például sok. Én ilyen nővel nem állnék szóba. Mi van, ha az is ilyen, akivel éppen én beszélek meg randit? Az a baj, hogy nem derül ki egykönnyen, ha titokban tartja. Ez a csaj is évek óta normálisnak tűnt és csak az ilyen bizonyítékok buktatták le, mint másnak a cipője, amúgy azt is titokban tartotta volna.

2021. júl. 8. 19:06
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell rákérdezni ismerkedésnél, hogy komolyat keres-e vagy sem. Ha a lány nem hazudja azt senkinek hogy ő az egyetlen partner, vagy hogy komolyat akar,akkor nem értem hol a probléma. Kitombolja magát. Igyekszik lezárni. Sokan megteszik ezt fiatalkorukban.
2021. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem volt korrekt dolog beosonni a lakásába engedély nélkül, de hogy mik derülnek ki, amiket egy ilyen nő eltitkol "nem a te dolgod", "nem tartozik rád" címszó alatt.
2021. júl. 8. 19:12
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
“Egy férfi ismerősöm”=én vagyok az ex a történetben
2021. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Noren1989 ***** válasza:
20%

Tegyük fel, h nem kamu.


Ez, kb 8-10%uknàl tapasztalható. A java hirdet pl puncson, rosszlànyokon,szóval még megtalàlhatod a szàmítàsod 😂

2021. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg senkinek semmi köze ahhoz, hogy szingliként mit csinál. (Ha viszonyba kezd egy foglalt emberrel az már más kategória persze.)
2021. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!