Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális/megszokott viselke...

Ez normális/megszokott viselkedés szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor elmegyek otthonról, legyen nappal vagy este, anyám mindig kukucskál a függöny mögül, és amikor odanézek gyorsan behúzódik, hogy ne lássam. Tehát kukucskál utánam, hogy kivel megyek el.

Nem adtam rá semmi okot, hogy ilyen hülye módon viselkedjen. Nem züllök el, nem vagyok kis riherongy sem.

Nem tudom hova tenni, hogy ez mire jó, vagy miért csinálja.

Ez csak szerintem bosszantó, vagy tényleg az?

18/L


2013. aug. 5. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én anyukám ugyanezt csinálta, de szerintem ebben semmi rossz nincsen, szeret téged és lehet, hogy ilyenkor búcsúzik tőled, csak nem akarja érzelgősre venni, mert már túl nagy vagy ahhoz, hogy ölelgessen minden búcsúzáskor, nem?
2013. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy búcsúzkodás lenne. Mert nem napokra megyek el, hanem csak néhány órára.

De ha mégis búcsúzkodás lenne az ő részéről, akkor ezt miért kémkedve teszi?

És ilyenkor csodálkoznak a szülők.....hát nem kéne!

2013. aug. 5. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 16 éves, és is utána szoktam nézni néha, ha elmegy. Nem azért, hogy ellenőrizzem, kivel megy! Hanem mert olyan jó érzés nézni, büszke vagyok rá, szeretem, ezért teszem. Ha a férjem megy el, néha akkor is megteszem ezt. Főleg, ha a kicsi fiunkat is viszi, aki 3,5 éves, ilyenkor mindig utánuk nézek, olyan jó nézni, ahogy bandukolnak egymás kezét fogva:D

37/N

2013. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még pár pillanatig szeretne látni. Nem azt, hogy kivel mész el, hanem mert szeret. Ez nem jutott még eszedbe? (Nincs egy kis üldözésid?)
2013. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:)


Egyszerűen, nem akarja, hogy lásd, amint az ablakba lóg! :)


Ne komplikáld túl, semmi jelentősége nincs. Én is kinéztem a gyerekeim után, mikor mentek el. Hogy miért? Passz.


Szerintem ezt valami genetikai tyúkanyós mutáns gén okozza nálunk szülőknél :)

2013. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szinte semmi kapcsolatom nincs vele. Nem igazán foglalkozik velem. Tehát ha most megkérdené tőle valaki, hogy melyik volt az a 3-4 tantárgy ami nem ötös lett, nem tudná megmondani....pedig 3-4 tantárgynevet nem olyan nehéz megjegyezni.

De és igazából azt nem tudom, hogy miért a függöny mögül kell ezt tennie. Vagy ha odanézek, miért húzódik gyorsan be.

2013. aug. 5. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Mondom, hogy üldözésid van.
2013. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ismét! Én amiatt értem, meg, hogy nem tudod hová tenni, mert az tényleg fura, hogy ha visszanézel, akkor anyukád gyorsan behúzódik. Ez a viselkedés ad okot arra, hogy gyanakodj. De szerintem nincs okod rá, csak ő valószínűleg nehezen mutatja ki az érzelmeit. Próbálj ilyenkor rámosolyogni és integetni neki. Előbb-utóbb visszamosolyog. Tanítsd meg jól szeretni:D Ő a felnőtt, ő az anyukád, de ő sem tudhat jól mindent:)

Én mindig integetek és mosolygok a fiamra, ha észreveszi, hogy nézem:) Ő pedig visszainteget. Mert így tanítottam neki.... Anyukádat nem így tanították, és kész, de te megtaníthatod neki így, ha így jobban esne.

2013. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2013. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor visszafordulsz, és látod hogy ott van, integess neki. És kezdjetek el normálisan kommunikálni, naponta, rendszeresen.
2013. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!