Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált kisgyermekes anyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált kisgyermekes anyák nehezen találnak új párt?

Figyelt kérdés
Sok ilyen anyuka keresgél sokáig?

2021. júl. 11. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Attol fugg hogy nézel ki, hány gyereked van, kivel akarsz ismerkedni stb. Szerintem egyáltalán nem nehéz.
2021. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Még a gyermektelen nők is nehezen találnak, hogyha nem ismerkednek meg jönnek össze akárkivel.
2021. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Az én környezetemben nagyon könnyen találnak. Tény, hogy én értelmes, csinos nőket ismerek ilyen helyzetben, nem csoda, hogy bőven van érdeklődés.

Ne abból indulj ki, amit itt szokott hörögni pár frusztrált fazon, hogy pfejj, gyerekes nő.. sőt, ez tökéletes és önműködő szűrő, hiszen az ismerkedés nulladik percében ki tudod szűrni, ha valakinek ezzel problémája van, nyilván te sem rá vagy kíváncsi.

2021. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Találhat, ha nincs nagyon elszállva magától.
2021. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Én két éve váltam el, nincs új párom. Inkább nős pasik közelednek, de azokkal nem sokra megyek, vagy pedig nagyon fiatalok.
2021. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
A társkeresők tele vannak elvált kisgyerekes anyával.
2021. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem társkeresőzöm. #5
2021. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem húzok le senkit pénzzel, nincs rá szükségem, jól keresek én is.
2021. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

"Nem társkeresőzöm. #5"


Az jó, mert erre írtam "Sok ilyen anyuka keresgél sokáig?"

Nem neked.

2021. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok. 35 éves, csinos, tanult, 9 éves fiú gyerekkel. Amíg kicsi volt a fiam, tudatosan nem ismerkedtem. Most, hogy már nagyobb, elkezdtem párt keresni és nem látom nehezebbnek, mintha egyedül lennék. Sok randi jön össze, van lehetőségem válogatni (jól és rosszul választani is) . Ha mások lennének a paraméterek (pl több gyerek vagy előnytelenebb külső, egzisztencia), lehet hogy nem menne annyira könnyen. A körülményektől nagyon sok minden függ.
2021. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!