Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ha randira hívna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha randira hívna egy pasi és döbbenten vennéd észre, hogy nem csak a gyerekét hozta el hanem abból is kettőt kutyát is macskát is a szüleit is és a két nagy fatert és két nagymutert?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyáznék-macskáznék kicsit, aztán udvariasan elbúcsúznék a népes társaságtól.
2021. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon röhögnék, és megmondanám, hogy nem egymást keressük.
2021. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ez tényleg a felnőtt párkapcsolatok kategória?
2021. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskát hogy? Hordózóban? Szegény cica...
2021. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Életben vannak akiket elhozott?
2021. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Konstatálnám, hogy nem az, akinek mondja magát :)

Ha randizni hívott, akkor férfiként tette. Ehhez képest nem tisztelt meg azzal, hogy a rám szánt idejében valóban akként viselkedjék:

- randira hozza a gyerekeit? Akkor apaként túlkompenzàl egy oda nem illő helyzetben

- randira hozza a szüleit meglett férfiként, apaként? Akkor túltolja a gyerekszerepet

- állatokkal (mindjárt egy zsákkal) jelenik meg úgy, hogy nem direkt kutyasétáltatós stb randit beszéltünk meg? Akkor csak lesz*rja, ha esetleg allergiás vagyok vagy félek pl a nagytestű kutyáitól, esetleg egy bugris, aki olyan helyre is beállîtana az állataival, ahová nem szabad (pl. bizonyos éttermek, cukrászda), mert neki ugye joga van


...tehát apa, gyerek, gazda... de hogy rám figyelni képtelen férfi, az is biztos. Mivel én meg női mivoltomban jelenek meg, így nem azt kapom, amit megbeszéltünk.

Hiába vagyok anya, én sem anyuciként randizok- aki nem tudja ennyire sem megtisztelni a másikat, az egy önző, szereptévesztő, elmeháborodott :D

...jót vigyorogtam a kérdésen egyébként és úgy elképzeltem a zűrzavaros kompániát.

2021. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Ha Fideszes a család, akkor örülnék. Ha DK-s, akkor szó nélkül eljönnék.
2021. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!