Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichésen hogyan lehet kezelni, hogy egy kiéhezett, érzelemdús férfinek soha nem lehet csinos szép barátnője?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam, hogy 1,5 éve állapítottak meg nálam egyéb meghatározott szorongásos zavart, mert az egyetemi stressz és a nulla szexuális/párkapcsolati élet együtt sok volt nekem. Emiatt autoimmun betegségem is kialakult.


Az utóbbi időben már kezdtem kiegyensúlyozottabb lenni (most 29 vagyok), pozitívan látni a világot és a libidóm is alábbhagyott ami miatt jobb lett az önelfogadásom amikor is ma lazán kocsikázok haza, meglátok az egyik ház kapujában egy 17-21 év körüli álomszép, tökéletes csajt, ahogy mosolygósan trécsel egy Shawn Mendes kaliberű tipikus, magas, sportos, csibészes jóképű fiatal kölyökkel. A csajt hátulról láttam, de instant merevedést és lelki traumát okozott kb ilyen lehetett:


[link]

[link]


Azonnal meg kellett állnom vészvillogóval a kanyarodósávban (pont akkor fordultam volna a főútra), mert olyan szintű sírógörcsöm és érzelmi rohamom volt, hogy nem tudtam tovább menni. Hívtam anyámékat, értem jött apám. A kocsit később vitték haza.


Azóta is magam alatt vagyok, néha küzdök a sírógörccsel és nem tudok a házból kimenni, mert negyedóránként meglátok egy szép fiatal párt pedig nyugis kertvárosi környéken lakom a szüleimmel (ugyebár nincs motivációm elköltözni mert lóf@x csaj se akarna velem együtt lenni). Korábban próbáltam az igényeimet leadni de csak olyan alja szinten sikerült sikert elérnem a nők körében ami legalább olyan súlyos pszichés szorongást okozott mint most tök egyedül, úgyhogy inkább úgy vagyok, hogy továbbra is várom a szép és szexis lányokat, hátha léteznek még csodák.



2021. júl. 11. 14:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Várhatsz, amíg szeretnél, mert nem léteznek csodák.
2021. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Hogy te mekkora egy ratyi vagy! 😂😂😂
2021. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Örülj neki hogy legalább van merevedésed. Én magas, sportos fiú vagyok, kezdett már ki velem fullos csaj, de a farkam meg sem mozdul, így aztán sokat nem megyek ezzel. Te legalább tudnál mit kezdeni egy nővel ha oda kerülne a sor, szóval próbálkozz! Ha nekem lenne ekkora libidóm hogy mindig állna a farkam akkor biztos nem sírdogálnék hanem döngetném a csajokat!
2021. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Először magadat tedd rendbe!

Isten mentsen engem nőként az ilyen férfiaktól.... 😬

2021. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy percig se sajnáltalak, de az autó ott hagyós sírógörcs után, és hogy 29 évesen instamodellek után bőgsz, aztán a saját szintedre azt mondod, alja, meg mártírkodsz, miközben simán prostizhatnál is…hát, így még meg is vetlek, és egy csúszómászónak tartalak.
2021. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Fú xD
2021. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Hahahah imádom, minden nő hozzád hasonló retek kreténről álmodozik, ne add fel 😁
2021. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

"A csajt hátulról láttam, de instant merevedést és lelki traumát okozott"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 keszvagyok

2021. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#5: A prostik 80%-a nem ezen a nyáron barnult leharcolt c*****k***a akikben nulla erotika/romantika sincs. Isten őrizz, hogy ilyen vegye el a szüzességem. A maradék 15% igénytelen, testéből élő exanyuka vagy fatörzs kaliberű olcsó semmilyen nő és csak 2-5% van aki a vágyott kategóriába esik (szőke, hamvas bőrű, érzéki őzike szemű fiatal lány), de ők meg csak Budapesten vannak (ahogy eddig láttam), odáig meg egy-egy alkalomra nem utazok fel, mert mire felzötyögök IC-n annyira megizzadok (50 kiló vagyok anyagcsere betegség miatt), hogy nem is fogad "igénytelennek" bélyegezve és a kedvem is elmegy a szextől.
2021. júl. 11. 15:24
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tuti troll vagy, kérdező. Nem lehetsz ekkora barom. De ha mégis, akkor sírdogálj csak tovább, de előtte kasztráltasd magad.
2021. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!