Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte egyik matchem sem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte egyik matchem sem ír vissza. Tinderen ez tényleg ennyire jellemző?

Figyelt kérdés
Csak egó boost? Vagy miért használják, ha annyiba sem veszik a másikat, hogy legalább reagáljanak?

2021. júl. 12. 18:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

A Tinder egy szellemtanya volt, míg hasznàltam. Nő vagyok, rengeteg matchem volt, de egyik sem írt. Ha írt is, szexet akart.

Volt, hogy unalmamban mindenkit jobbra pörgettem. Na, akkor gyorsabban írtak a botrány kinézetűek, minthogy szét tudtam volna válni tőlük.

2021. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapig voltam fent, de nagy nulla. Nőként csomó match volt, de ebből alig írt valaki, vagy ha írt, akkor később ghostingolt, eltűnt akármi, vagy perverz üzeneteket küldött. ("meztelenül strandolok a nyaralómban és áll a nagy csupasz farkam. Te mit csinálsz?") Akikkel lett randi, azok is dugni akartak volna. Az egyik meg szeretőnek akart felszedni az unalmas és idősebb felesége mellé. Örülök ha valakinek szerencséje van ott, én már nem használom és jobb így.
2021. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
1: Nem botrány kinézetű, csak neked irreális az elvárásod.
2021. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is rendkívül rossz véleménnyel voltam a Tinderről, de sajnos beszűkültek a lehetőségek a pandémia miatt. Ugyanezen okból ki is rúgtak, szóval a szocializációs közegem duplán csorbát szenvedett. Így hát maradt a Tinder. De ez módfelett lehangoló:D
2021. júl. 12. 19:48
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
3 de, botràny külsejű, csak a magadfajtáknak egyszerűbb irreális elvárásút kiáltani, mint javítani a külsőn.
2021. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 moozygoo ***** válasza:
96%

"meztelenül strandolok a nyaralómban és áll a nagy csupasz farkam. Te mit csinálsz?"

Bocs, ezt biztos gáz volt megélni de ezt valami hatalmas volt így olvasni :_D

2021. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
6os: köpni nyelni nem tudtam. Pedig normális fazonnak tűnt.
2021. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 VincentLaw ***** válasza:
100%
Nekem az elmúlt 1 hétben volt 3 matchem (ez rekord, általában 0 van), mindnek írtam, 2 nem válaszolt, 1-el sikerült olyan 10 üzenetváltásig jutni. A poén az egészben az volt, hogy reflektált a kiírásomra, hogy sajnos ő nem valami beszédes lány, amire írtam, hogy már azzal sokkal beszédesebb, hogy írt egyáltalán (amúgy kifejtett gondolatokkal válaszolt, ami tetszett). Aztán kérdezte is, hogy ilyen rosszak a tapasztalatok? Válaszoltam, hogy nem csak nálam, haverjaim is hasonló cipőben járnak, na mindegy. Kérdeztem valamit (ez volt csütörtökön), azóta nem válaszolt. Ma reggel írtam neki (hétfő), hogy "El vagy tűnve :)", most néztem, már törölte a matchet, vagy tiltott :D
2021. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
Kedvenceim Tinderen meg a többin a rendes fénykép nélküli csávók, alig látszik belőlük valami. Kérem, küldjön már egy képet az arcáról aztán besérülve letilt hogy nekem is csak a külső számít csá. Jolvanakkor.
2021. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 90%-ban mindenki visszaírt férfiként, de csak azokat húzom jobbra, akik írtak bemutatkozást és valami plusz megfogott bennük. Boldog-boldogtalant jobbra húzni, hátha match lesz, nem sok értelme van.
2021. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!