Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pécsen hol/hogy ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hol/hogy ismerkednek az emberek?

Figyelt kérdés

Pécsen feleannyi lehetőség sincs, mint Budapesten és aki introvertált, nem bulizós típus annak ez a fajta ismerkedési forma nem igazán jön össze.


Akkor marad az online tér?



2021. júl. 14. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Feleannyi?? Akkor mit csinálnál egy kisvárosban, faluban?
2021. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
20.000 fős városból származom. Igazából egy kisebb településen több emberrel kerülhetünk közelibb kapcsolatba és ez így is volt. De hiába, mert ott nem találtam senkit (barátnőim sem), meg amúgy is, gimis közegből szinte mindenki Budapestre ment.
2021. júl. 14. 10:51
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
hidd el, ha jol nezel ki eleg fentlenned a fb-on.. persze ha csaj vagy
2021. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez viszont már nagyváros, a teljes anonimitás világa, 1-2 embert megismerünk és annyi.


Vannak kifejezetten egyetemista programok ezt pl: tudom. De van az a kategória akinek sem a HÖK, sem az újságírás, sem a színjátszás, sem semmilyen szervezés nem tartozik az érdeklődési körébe. Pontosabban nem egyszerű bekerülni, bent maradni és bármiféle "sikert" elérni, ami alapján jó parti lehet valaki. Többen is negatív tapasztalatokról számoltak be, ahol esetleg kihasználták őket, vagy a politikai része volt gusztustalan.


Amit kihagytam és jó lett volna az a szakkollégiumi tagság. De azt meg senki sem ajánlotta (nem voltam jó társaságban), plusz amikor elkezdtem dolgozni egyetem mellett már semmilyen extra egyetemi körre nem lett volna időm.


Munkahelyen meg nem nagyon dolgoztak férfiak.


Most meg az online oktatás világában azokat sem láttam akik amúgy egyetemi csoporttársaim. :(

2021. júl. 14. 10:58
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
A magadfajta életképtelen jobb ha sehol!
2021. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
ez pécs.. Itt igazából a társaságok nem szeretik a külsős embereket befogadni..
2021. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5-ös azért az életképtelen fogalma messze nem merül ki abban, hogy ki szingli és ki nem. Minden más területen teljesen rendben vagyok. ;)


6-os ezt így vettem észre én is. Vannak akik alapból úgy érkeznek hogy xy városból valók és már csak emiatt is barátok. :D

2021. júl. 14. 11:09
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is Pécsett tanulok és ebből a szempontból nekem csalódás volt. Egyedül mentem az egyetemre, magyarul nem ismertem ott senkit és azt gondoltam, hogy ez akár még pozitívum is lesz. Mindenkitől azt hallgattam, hogy az egyetem és a kollégium egy szuper dolog, rengeteg embert meg lehet ismerni, mindenki milyen jófej, csomó barátom lesz, majd együtt tanulunk meg eljárunk mindenfelé stb., életük legszebb időszaka volt az egyetemi évek. Na most ehhez képest a szociális élet szempontjából talán a legrosszabbak :D Persze, erre a járvány és a korlátozások, távoktatás is rásegített valamennyit. A szakon kevesen voltunk, nagyjából ugyanazokkal az emberekkel voltak óráink és gyakorlatilag már az első nap megvoltak a klikkek pl. akik egy középiskolába jártak és ilyesmi. Én a koliban is minden évben másokkal laktam és ők ismeretlenek voltak (a szakomról szinte senki nem volt kolis), más karon tanultak és velük emiatt nem igazán tudtunk kapcsolódni, alig találkoztunk. Az egyetemi programok nagy része szerintem vagy buli (ami annyira nem én vagyok, pláne nem mennék egyedül) vagy tudományos előadás (ami meg nem ismerkedésre van). Én jelentkeztem diákszervezetbe és újságba, de nekem igazából picit az a benyomásom róla, hogy az egy ilyen kis bensőséges kör, mindenki valakinek a valakije és gyakorlatilag ugyanazokaz az arcokat látom mindenhol. Úgyhogy annyira nem volt szimpi, de jelentkeztem és végül nem kerültem be. A szakkoliról (de egyébként sok más mindenről is) én is csak későn értesültem, nem igazán tájékoztattak ilyenekről, elsősként meg az embernek fogalma nincsen, hogy egyáltalán minek lehetne utánanézni. Én a városon is azt látom, hogy szinte csak az egyetem tartja életben és gyakorlatilag ugyanarról szól pl. mindenféle előadások, bulik, koncertek, bárok stb., de egyéb közösségi programok nem igazán. Ebből a szempontból bánom, hogy nem Budapestre mentem, mert én Pécsett emiatt nem igazán érzem magam jól.
2021. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as teljesen átérzem ezt a helyzetet. Minket sem értesítettek semmiről. Sok más barátnőmnek sem igazán jött össze az ismerkedés itt. Amúgy a BTK teljesen esélytelen abból a szempontból is, hogy 70%-a legalább lányokból áll. :D Más karokról meg hogy ismerkedjen az ember, ha sem órákon sem semmilyen program szempontjából nincs lehetőség nagyon ismerkedni, kikerülni a kiscsoportból. Munkahelyek sem nagyok vannak errefelé, aki végez és akar valami versenyképes állást az elmegy innen. Úgyhogy egy ambíciózus embernek ez a hely nem lesz sokáig szimpatikus. Még a környező településeken és teljesen betelt minden valamire való pozíció.
2021. júl. 14. 12:01
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

9. Így van, nehéz melót találni, de nem csak felsőoktatást végzett embereknek..

A bérek nagyon gyengék, az emberek zárkózottak.

Italozó helyekre is beülni csak felesleges pénz költés mert senki sem fog oda ülni melléd beszélgetni..

2021. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!