Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért itt ismerkednek az emberek?

Miért itt ismerkednek az emberek?

Figyelt kérdés
Nem így értem hogy bajom van ezzel, és tudom hogy máshol is, de ezen az oldalon hogy indult ez, hogy itt is ismerkednek?
2021. jún. 2. 18:30
1 2
 1/14 anonim válasza:

Mert miért ne, illetve tuti, hogy nem látják meg ismerősök, hogy ne te neten ismerkedsz, meg amúgy amíg nem vagytok valakivel szimpik egymásnak, addig nem adsz meg magadról elérhetőséget, szóval 0 kockázata, hogy beégsz.

Bár arra is elég kicsi az esély, hogy összejöjjön a dolog:D

2021. jún. 2. 18:34
 2/14 anonim válasza:
Az a kérdés inkább hogy hol nem ismerkednek mostanság?
2021. jún. 2. 18:37
 3/14 anonim válasza:
Ha most ez két ember boldogságát okozhatja, akkor miért ne? Melleseleg szerintem azért, mert itt már eleve egy közös témából, közös kérdésből tudsz egyből egy beszélgetést kerekíteni.
2021. jún. 2. 18:46
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 mondjuk az igaz, hogy így teljesen ismeretlenül ha szarul alakul nem annyira rossz.


#2 nem igazán, csak nem értettem miért jó pont itt ismerkedni. Mondjuk elég sok itt a fura alak, de az mindenhol máshol is.


#3 igaz, így tényleg könnyebb lehet elkezdeni.


Köszi a válaszokat! :D

2021. jún. 2. 18:53
 5/14 anonim válasza:
Most az a baj h egymással igen csak veled nem, vagy csak az előitéletes frusztrációdat vetited mindenkire?
2021. jún. 2. 19:00
 6/14 anonim válasza:
Sok olyan jellegű kérdés, probléma fordulhat elő, amit például csak megismerkedéssel lehet megoldani. Ezt nem tartom lehetetlennek.
2021. jún. 2. 19:03
 7/14 anonim válasza:
Nekem még nem jött be. Vagy csak úgy simán megunta az illető a levelezgetést és nem írt többet, vagy addig jutott a dolog, hogy szeretne rólam képet látni és miután látta hogy nem a szőke herceg vagyok fehér lovon, nem jött tőle több üzenet. Komoly lányokkal még nem volt alkalmam itt megismerkedni. Amúgy azért, mert jelen helyzetben suli nincs, szórakozóhelyen szintén nem a komolyan vehető lányok vannak, munkahelyen nincs olyan akivel kezdenék, így marad a net.
2021. jún. 2. 19:07
 8/14 anonim válasza:

Sokan vannak, akik nem tucatemberek, speciális hobbikkal, érdeklödési körrel, nekik nem sok esélyük van a környezetükben találni olyan valakit, aki hasonló és még nem foglalt.

Meg vannak, akik nem kifejezetten parti-emberek, nekik hasonló párt találni szintén nem egyszerü, mert ha valaki csöndesebb, inkább otthonülös, esetkeg terméseztben kirándulgatós vagy netán komputeres valaki, a hasonló valakikröl nem fogja észrevenni, hogy passzolnának, mert mindegyiknek a maga szük környezetében vannak ismerösei.

A neten nagy elöny, hogy a hasonló érdkelödési körü embereket könnyebb megtalálni, és ezzel lényegesen emelkedik egy megfelelö partner megtalálásának esélye.


Több ismerösöm van, aki így talált rá a párjára és sok éve vannak együtt, és kifejezetten harmonikus a kapcsolatuk.

2021. jún. 2. 19:13
 9/14 anonim válasza:
Kb. 1 éve átalakult az oldal kissé, lett egy ilyen rovata, és már szabályos a dolog.
2021. jún. 2. 19:19
 10/14 A kérdező kommentje:

#5 nincs ilyen gondom, pusztán kíváncsiság mert van bőven ilyen kérdés. Igazából ki is próbáltam volna, csak nem fűztem ehhez sok reményt


Köszönöm a többiek válaszát is!

2021. jún. 2. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!