Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melegeknek/biszexeknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknek/biszexeknek van megfelelő csoport?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra vonatkozna hogy tudtok e olyan csoportról facebookon ahol csak melegek/biszexek vannak, ahol lehetne kötetlenül beszélgetni, ismerkedni, akár globálisan az országra levetítve, vagy mondjuk (aminek leginkább örülnék) debreceni melegeket és biszexeket összefogó csoport.

Ha tudtok ilyenről, hogyan keressek rá, vagy teljesen privát meg titkos és csak meghívás alapján lehet bekerülni ezekbe a zárt körökbe?

Egy "melegek barátokat keresnek" csoportot találtam de elég kevés tag van benne így :/

24f



2021. júl. 14. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

eropolis.hu

Én ahogy regisztráltam heteróként, mégis kaptam a farkas fotókat, alig tudtam letiltani őket. Gondolom ott nagy sikered lesz.

2021. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Facebook keresőjében meleg társkereső, LMBT társkereső, LMBT csoport kulcsszavakkal keress, egy csomó ilyen csoport van. Több ilyen csoportban benne vagyok és nem kellett semmi meghívó. Ha nagyon nem találsz elküldök neked pár linket.

Az eropolis szexpartnerkereső, társat nem igazán talál ott a kérdező. De valóban ráírnak ott férfiak is egymásra.

2021. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!