Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív pasik nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik nektek mennyire jönne be ha egy kikötözött biszex passzív pasin élhetnétek ki a vágyaitokat akin női tanga van egymás után sorban tömnétek és szerintetek hány fő az amit még el tudna viselni egy passzív?

Figyelt kérdés
nők véleménye is érdekel

2019. dec. 28. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nők véleményét akarod hallani? Hányunk tőled és az ilyesmitől!
2019. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Egy kikötözött passzív látványa általában bejön. A tanga – meg a női ruhák úgy általában – már véleményes, nem feltétlenül áll minden passzívnak jól, bár van olyan, akinek igen. Sorban állni és úgy dugni valakit viszont egyáltalán nem vonz.
2019. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha egyszerre dugják?
2019. dec. 28. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Engem passzivként nagyon vonzana ez a szitu
2019. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nőként izgat, a tanga nem annyira.
2019. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
6-an mentek át rajtam még a legtöbben egy alkalommal! Király volt!!!!
2019. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatna a kikötözött passzív látványa 29f
2020. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 passzivffi ***** válasza:
100%
Szívesen lennék kikötözve az lenne rajtam amit szeretnétek vagy meztelen azt csinálhatnátok amit szeretnétek élvezkedhetnétek rajtam
2022. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!