Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálam idősebb nővel van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam idősebb nővel van esély hogy összejöjjek?

Figyelt kérdés

40+ nőkkel egyáltalán érdemes próbálkoznom?

Én 20-as vagyok.

F



2021. júl. 14. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Miért ne? Nem vesztes vele semmit ha bepróbálkozol.
Nem érdemes, úgyis csak beégnél.
Egyéb válaszban kifejtem.
31 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem próbálod meg sosem tudod meg... Elég kemény korkülönbség, főleg ha a nő idősebb, de sosem tudni. Nagyon-nagyon ritkán, de előfordulhat, bár szó se róla nem tennék rá nagyobb összegű fogadást.
2021. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a no valaszt, ha fiatal fiut akar.
2021. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
19%
Azt hiszi meg akarod csak kettyinteni. Ugyanis lehet nála 5 év múlva jelentkezik klimax, hőhullám, te meg 25 éves leszel.
2021. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
"Mit akarsz ilyen elcsúnyult 40+os mamiktól?" Írja ezt a nyomorék incel, aki folyamatosan itt sír és egy nő nem érne hozzá.
2021. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
3-4 Látszik, hogy anyátokon kívül egy nővel sem volt még dolgotok, de hogy élőben sem láttatok, az is biztos. Megkeseredett okádék vénemberek vagytok már most, mintha egy rakás büdös vén f-sz nyávogna valami alja kocsmában kb ezt a szintet hozzátok. fuj.
2021. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
3%

#5-6

Miért sírtok itt, csak nem betaláltunk? Foglalkozzatok értelmesebb dolgokkal, például menjetek ránctalanító kezelésre, 40+os rondaságok.

2021. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
3%
6-os az a baj, hogy én ebben a korban vagyok és tényleg mamik vannak 40-45 évesen. Szex helyett már utazgatni akarnak, meg össze-vissza pattognak, elhízottak javarészt, szeplős lankadt bőrük, meg vannak kergülve, csak nem ismernek magukra. Csomó ilyennel randizok, idióta az a 20 éves, aki engem irigyel.
2021. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
#8 Téged nem irigyel senki. De a kérdező nyilván nem a választék legaljából akar keresni ahogy te csinálod..
2021. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Van egy kettő aki bukik a fiatalokra, de inkább csak szexre. Kapcsolatot nehezen tudok elképzelni, főleg a legtöbbnek hasonló korú gyereke van és te lennél a nevelőapja? Vicces lenne :D
2021. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy húszéves vagy, vagy 29. Nekem egy 28-9 éves pasi simán jó lenne, inkább mint egy lelakott korombeli.
2021. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!