Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a kutyát sétáltató lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kutyát sétáltató lányok kutyájával játszok, úgy lehet esélyem az adott lánynál?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha meglátok egy kutyát sétáltató lányt, akkor odamegyek hozzá, és lemegyek kutyapózba, majd elkezdem kergetni a kutyáját meg elkezdek ugatni, tehát játszok a kutyájával.


Ez szimpatikus lehet a lánynak, több esélyem lesz? Nem minden pasi szereti a kutyát tudtommal.


2021. júl. 14. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Persze, ez jó ötlet. Én is hasonlóan jöttem össze a csajommal. Labdázott a kutyájával, én meg elvettem a labdát a kutyától, a számba vettem, és négykézláb odaszaladtam a lányhoz. A lába elé dobtam a labdát, és közben ugattam, csaholtam. Aztán felemeltem a lábam, és lepisiltem egy padot, majd a lány kezét nyalogattam. Ez nagyon bejött neki. Rámtette a pórázt, és hazavezetett. A kutya jött mellettünk. Utána egész éjjel kutyapózban dugtunk.
2021. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

Menj inkább aludni kérdező!

2021. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1es ez rohadt jó volt xd
2021. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha kínai vagy, akkor lehet, hogy ferde szemmel fog rád nézni, hát ha még elsütöd a "ennivalóan édes kutyus" jelzőt.
2021. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, előbb a lányt kell megsimogatni aztán a kutyát.
2021. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
macskát kell sétáltatni mellette..
2021. júl. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rád szólnék, hogy ne nyúlj a kutyámhoz engedély nélkül, elkönyvelném, hogy alap illem nincs benned, majd tovább mennék.


Aztán, hogyha a kutya esetleg megkap, mert nyúlkálsz, te lennél legjobban felháborodva.

2021. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: Soha ne nyúlkálj idegen kutyák felé. A kis pincsi termetű kutyák elég ideggyengék, simán megharap. Ha pedig egy nagyméretű kutyának nem tetszel, nem a 60 kilós gazdája fogja letépni rólad!
2021. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha farokcsóválva jön oda hozzád és a lábad körül szaladgál, illetve felugrik rád, akkor valószínűleg nincs ilyen veszély.
2021. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon nagy,sok esélyed van,jo ölted van
2021. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!