Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy beszél velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy beszél velem mint a kutyájával. Csak én gondolom így? Részletek lent.

Figyelt kérdés

10 hónapja együtt vagyunk a barátommal, tudni kell, hogy ő Benzinkutas, én pedig most végzek a jogi egyetemen, tehát tanulok, valamint apukám cégénél szoktam besegíteni, de az nem kötött munkaidő. Mindketten 25 évesek vagyunk.

A párom nagyon sok mindent megtett értem, rengeteg ajándékot kaptam tőle, én is igyekeztem megadni minden tőlem telhetőt, de nem keresek még túl sokat, a családunk egyébként gazdag, de nem adnak annyira sok penzt, hiszen csak neha segitek be es kozben tanulok az allamvizsgakra, ami ugye nem kis munka, tehat nincs idom dolgozni folyamatosan, csak mondjuk napi 4 oraban.

O 12 orakat dolgozik.

Jo alakom van, es szep vagyok, ehhez kepest sokszor megkaptam, hogy kicsit dagadt vagy nem? Meg pl. megszagol es : kicsit s*eggszagod van, nem? Es o ezeket viccnek szanja, de nekem annyira nem jon be. Amugy nyilvan nem vagyok budos.

Osszekoltoztunk es a helyzet meg rosszabb lett: “Mondd apadnak, hogy adjon tobb penzt, mekkora zsido mar” vagy “ Nekem nincs idom arra mig te megtanulsz rendesen felmosni ugyhogy szallj ki az eletembol.”

Multkor mentem az elso allamvizsgara( a jogi karon tobb van) es ezt mondta indulas elott, ugyanis o vitt el: “Na a taxisod visz allamvizsgazni, nem tudom minek, te ugyis azt varod csak hogy valaki eltartson, be se kene menned.” Meg: “Fuvarozni jo vagyok mi? “

Nem azert tanultam ennyit, hogy valaki folyamatosan degradaljon, azert tanulok, hogy kesobb sokat kereshessek, teljesen kikeszit.

Mostmar ki is akar rakni a lakasbol az allamvizsgaidoszak kozepen, mert idezem: “neki nincs ideje arra, hogy en rendesen megtanuljak takaritani es mindig szethagyom a hajgumaijaim” ....

Folyamatosan piszkal es eleg alpari modon!

Elkezdtem tobbet takaritani es akkor is talalt mindig valamit amibe belekothet! Peldaul, csak hogy lassatok, ilyeneket: “A FURDOSZOBABAN MAR MEGINT LECSUSZOTT A TOROLKOZO A TOROLKOZO TARTOROL!!! EZT NEM BIROM!!!”

Ja es kozben meg azzal is gyanusitgat, hogy megcsalom es amig o nincs otthon es dolgozik mas ferfiakat hivok a lakasba... Úr Isten komolyan... és még csak 3 hete lakunk együtt... minek akart összeköltözni, ő találta ki az egészet.., azelőtt is ismert 9 hónapja...

Mit tegyek? Ebben az idoszakban tamogatnia kene...


2019. márc. 25. 12:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Dobnám, ez nem kérdés!!!
2019. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Ez durva nagyon! Ha eltűröd ezt a stílust akkor gratulálok a türelmedhez. Utcatéri nő több tiszteletet kap. Nagyon bunkó a srác. Elgondolkodtató hogy érdemes e vele hosszabb távra tervezni.
2019. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom, azért költöztél vele össze, mert élvezed, hogy hónapok óta így beszél veled. Erre izgulsz, hogy megaláz a kanod.

Tedd azt, amit eddig. Nyald ki a se..ggét is, és élvezd, ahogy viselkedik.

2019. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
Osszepakolnek amíg ő dolgozik, elmennék,es az allamvizsgakig hiremet sem hallana. Ha pedig az az ido nem eleg neki arra hogy kitalalja megis hogy kell normalisan viselkedni, akkor mar nem is kene gondolkoznia rajta, legalábbis azon,hogy velem szemben hogy kellene, nem.
2019. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%
Miért vagy ilyen nyomorékkal, aki fel sem fogja milyen keményen tanulni, és egy műveletlen féreg? Jobbat érdemelsz, sokkal.
2019. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Már majdnem kezdi velem elhitetni, hogy valami selejtes lény vagyok, és ő egy főnyeremény. Gondolom ez a cél. Még nem laktam külön egybként, megvárhatná, míg megszokom, nálunk mondig volt takarítónő, szóval még bele kellene jönnöm ebbe. És nem is olyan jó pasi az a durva...
2019. márc. 25. 12:46
 7/41 anonim ***** válasza:
97%
Szakits. Nem az a baj, hogy ö munkàs, te meg tanult. Az, hogy ő tipikus proli mellé,aki felnőni hozzàd nem tud, nem is akar, téged akar a szintjére ràntani. Neki kell egy spàros eladólàny, akihez képest ő lesz A benzinkutas. Most komolyan. Ügyvéd leszel,ha valahol meg kell vele jelenned, hogy fogod elvinni??
2019. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Es miert is vagy vele? Aranyf**za van vagy 100 dollarosokat fosik? Nem tudok mast elkepzelni ami miatt barki jutanyosnak tartana ezt a kapcsolatot ezzel a veglennyel.
2019. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
67%

Csak azért zavar,hogy ki akar dobni a lakásból,mert vizsgák vannak?Nem azért tanultál,hogy beszólogasson,de azért még ott vagy.Nagyon helyes lehet ez a srác,ha még ennek ellenére vele vagy.


"minek akart összeköltözni, ő találta ki az egészet.., azelőtt is ismert 9 hónapja..."


Minek akartál Te összeköltözni vele,azelőtt is ismerted,voltak már beszólásai..Na ugye,Téged is lehetne kérdezni.Ha nem tetszik,akkor meg lehet mondani neki,ha nem változtat,akkor meg befejezni.

2019. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Ilyeneket csinál és mondjuk egyszer csak hazállít egy 60 ezres táskával, hogy ő ezt nekem vette és ugye tetszik? Utána meg megint minden sz*arnak beállít.

Ezekkel a drága ajándékokkal akkor kinek akar bizonyítani? Senki nem kérte.

2019. márc. 25. 12:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!