Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktatok ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak.

Nem tudom, hogy mi manapság a legjobb hely ismerkedni Budapesten így a vírus közben/után.

Tudnátok néhány helyet mondani, ami nektek bejött?


32F



2021. júl. 18. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Sehol. :/

Én dolgozni járok, edzeni járok, nagyon ritkán (de tényleg ritkán) belülök valahova iszogatni barátokkal, vagy elmegyek 1-1 koncertre.

Ezen felül én kirándulok, biciklizek. Sehol nem szólítanak le random pasik, szóval várok. Hátha jön majd a semmiből ismét valaki, mint anno az exem. :D

26/N

2021. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

..hát tényleg bárhol lehet :)

Ma vásároltam a Lidl-ben, két (egyébként normálisnak, kedvesnek tűnő) férfi ott vigyorgott rám meg összesúgott... az egyik végig ott “szerencsétlenkedett” körülöttem a másik sorban, hallottam, ahogy a másik mondta neki, hogy “igen, pont az eseted, menjél màr” :D

Többször odanéztem, rámosolyogtam, aztán beálltam a kasszához.. épp jött utánam. Komolyan örültem volna, ha rám köszön.. erre a kasszás bekapcsolta a piros lámpát, elkezdte mondani az automata, hogy bezár a kassza és ott téblábolt egy darabig, majd elment egy másikhoz.

A sztorinak persze nem lett folytatása (picit bánom), pedig előbb végeztek, még ott leskelődtek a kocsijuknál... vigyorogtam én, mint a vadalma, de az a férfi picit teszetosza volt... csak egy sziát kellett volna mondani vagy hogy segíthet-e (pl. pakolni vagy a kosárnál).


Ez van. Csak gondoltam elmesélem, hogy ilyen mindennapi helyzetben is ismerkedj nyugodtan. A csinos nők sem harapnak.


(...és elmúltam 40, szóval még így is, na :)

2021. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

#2


Csak az ilyen sztoriknak mindig az a vége, hogy semmi sem lesz az egészből ha a férfi nem tartozik kinézetre a top 10%-ba.

(Egy nem top 10%-ba tartozó, más nőket már leszólított férfi)

2021. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

#2. vagyok.

Pont azért írtam le a korcsoportom és a szitut, hogy VAN ilyen... a Lidl-s két pasi sem Jason Statham volt, de normális, kultúrált kinézetű, átlagos ember- én is az vagyok.

Örömmel vettem volna, ha összekapja magát és megszólít.


Biztosan vannak olyan alacsony iskolázottságú, neveletlen nők, akik egy rendes, korrekt bemutatkozásra/köszönésre elhajtják a férfiakat- ezt készséggel elismerem. De nem mindenki és talán a többség nem is ilyen.

(Persze a normális az minimum köszönésből, ne adj Isten bemutatkozásból és egy kultúrált, diszkrét bókból áll. A “szia cica van gazdád”, “szúrnálak”, “szia hölgyem” nem ez a kategória :D

2021. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Olyan jó, hogy már itt is ez a top 10%-olás megy.


Csak annyi érdekelt volna, hogy most 2021-ben Budapesten mik a felkapottabb helyek, ahol szeretnek és tudnak az emberek ismerkedni.


Mindegy majd felfedezem magam.

2021. júl. 18. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Hát, ha már Pesten is gond az ismerkedés...


(egy falubéli)

2021. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

#6


Pesten a legproblémásabb. Az emberek egyszerűen nem szólnak egymáshoz, a #2 példája tökéletes erre.


Legutoljára kb 5 éve beszélgettem tartalmasan egy idegennel a villamoson, tehát nem feltétlenül csak velem van a probléma, de azóta szinte csak mufurc, beforduló embereket láttam a városban.

2021. júl. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én mint falubeli 6-os, ha felmegyek vonattal Pestre az utcán vagy metrón beszélek több fiatallal is, mind aranyos. Nem értem, mi az hogy befele fordulás? Vagy jó a kisugárzásom?
2021. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7


Pontosan. Pedig ismertem németeket is közelről. És meg kell hogy mondjam, hogy egy átlagos német semmivel sem hidegebb mint egy átlagos budapesti. Folyton mondják, hogy milyen karót nyelt bezárkózottak a németek, holott semmivel sem zárkózottak mint a budapestiek.

Ez alól csak a budapesti cigányok (romungrók) képeznek kivételt, mert köztük nagyobb arányban vannak nyílt, közvetlenebb emberek.

2021. júl. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A romungrók szemtelenek inkább sé erőszakosak, ha sokáig társalogsz velük.
2021. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!