Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet arab, közel-keleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet arab, közel-keleti férfiakkal ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Létezik valamilyen csoport, közösség esetleg a Tinderen kívül?

2020. júl. 4. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyetemi programokon, partikon pl.
2020. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem hogy ez is inkább magyarokkal ismerkedne, inkább arabokkal.
2020. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Miért baj neked, hogy arabbal akar ismerkedni? Remélem nem a szélsőséges nézetű világot éljük még mindig
2020. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Online, egyetemeken, arab boltokban, gyrososnál,orvosokkal, vizipipa kávézókban esetleg? Csak pár ötlet. Vagy legyél Pesten tour guide :)
2020. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg arab éttermekben, nem csak gyrososnál :)
2020. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat! :)

Kedves 2-es! Miért kellene magyarral ismerkednem csak azért mert magyar vagyok? Ennyire beszűkülten nem gondolkodhatsz...

Számomra vonzóak és szimpatikusak az arab, közel-keleti férfiak így velük szeretnék párkapcsolatot és nem magyarral, ennyi.

2020. júl. 4. 22:27
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
A pakisztániak jófejek, különösen vendégszeretőek amúgy :) Szoktam nézni utazós vlogokat, nekem sincs rossz benyomásom róluk. (4-5 voltam)
2020. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerős ismerőse a legjobb választás. Én úgy ismeretem meg a férjemet :)

Vagy egyetem,egyetemi bulik.

Tinderen,meg giroszosnál,pipázókba általában nagyon fiatal fiúk vannak,akik persze még szórakoznának így nem a hűség mintaképei. Mondjuk nem tudom te mennyi idős vagy.

2020. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok, Tinderen próbálkozom mert a munkában esélyem sincs összeakadni velük. 😀 Csak gondoltam megkérdezem hátha vki tud vmi jó csoportot vagy közösséget, ahol rájuk lehet találni.
2020. júl. 5. 19:00
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
0%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Sok sikert neked 😁!

2020. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!