Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy a lányok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lányok olyan fiút keresnek akivel hosszú távú kapcsolatuk lehet, meg később akár gyerek?

Figyelt kérdés

Én fiúként hosszútávú kapcsolatot szeretnék, de nincs szerencsém megfelő lányt találni. Mindegyik még "élni" szeretne.

Engem a kalandozás sosem érdekelt. De minden lány csak azt akart eddig tőlem.


2021. júl. 19. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

A lányok nem egy homogén masszát alkotnak, minden ember más.


Sokan keresnek kalandot, laza kapcsolatot, de sokan már tizen-huszonévesen is komolyan keresik a párjukat, hosszú távra.

Mondjuk rajtad is sok múlik, ha első randin felvázolod a közös életeteket, az még a komolyabb szándékúakat is elriaszthatja. (Nem mondom, hogy biztosan ezt csinálod, te találkoztam már ilyen emberrel is, riasztó tud lenni.)

2021. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz a többségre. Én is azt szeretnék... közel jártam már hozzá, de elcsesztem... úgyhogy közel a 30-hoz még mindig a 0-án vagyok... szingli vagyok és senki nem akar tőlem gyereket.
2021. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalként még a rosszfiúkat keresik, azt se bánják, ha nem csak az övék. Aztán mikor már majdnem késő, akkor kezdenek el kapálózni egy "rendes" pasiért.
2021. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Papíron igen, de a gyakorlatban pont az ellenkezőjét keresik/választják, főleg fiatalon. Ez ugyanis a nők nagy dilemmája, ők azokkal a férfiakkal élvezik igazán a szexet, akik teljesen alkalmatlanok minden fajta normális kapcsolatra. Azok pedig, akikkel normálisan, hosszútávon együtt lehetne élni, egy kicsit sem hozzák lázba a nőket.
2021. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumokat kötünk.


40/N

2021. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem mind1 hogyan keresel hosszú távú kapcsolaot, mert ha még nem volt barátnőd akkor nem is tudhatod milyen is egy kapcsolat , milyen vagy te egy kapcsolatban, megizlelsz egy nőt aztán rákaphatsz egy másikra.. elárulom nincs olyan szép nő akit nem lehet megunni..
2021. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Többségük igen.

Hány évesek közt keresel? És milyen közegben?

2021. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ugyanazt keresi,de rám pl. igaz. Nyilván nem azonnal házasságot és gyerekeket szeretnék, de nem is mennék bele olyan kapcsolatba, amiről nem tudnám elképzelni, hogy egyszer akár az is lehetne belőle.
2021. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Férfiként én mindig is komoly kapcsolatot kerestem, nem hoztak soha lázba az alkalmi kapcsolatok és úgy ÖNMAGÁBAN a szex.

Sok nő biztosan így van, csak valahogy akik az én korosztályomat képviselik, elérhetetlenek vagy komoly kapcsolatban vannak már régóta, esetleg házasok és gyerekük van. A fiatalabbaknál inkább azt látom ,hogy csak szórakozni akarnak, abszolút képtelenség velük ismerkedni. Az idősebb korosztályokban is jellemző ez, főleg azoknál akik mondjuk túl vannak egy váláson, gyerekük van (aki esetleg már "felnőtt", tehát 16+).

Szóval ez sok mindentől függ, mert pl. ismertem olyan csajt is aki 16 évesen férjhez ment és szinte azonnal terhes lett (nem c típusú, teljesen normális lány volt), azóta is együtt van a férjével. Van akinek ez fontos, van akinek meg az, hogy ameddig csak teheti bulizzon és fűvel-fával "kiélje" magát.

26/F

26/F

2021. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Többnyire aki akar is gyereket az a gyerektartásra hajt. A gyerek után külön mennek, leellik még egy gyereket valakinek és dolgoznia se kell. Ismerek ilyet.


A normálisabb kategória meg nem akar gyereket, mert ahogy írtad is, élni akar.

A gyerek sokba kerül, és a nő myakán marad ha külön mentek.

Ha eleve csak a pasi miatt ment bele a gyerekbe, és mégis rajta marad, akkor el van baxva az egész élete. Gyakori az ilyen.

2021. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!