Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács? Nem tudom mi legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács? Nem tudom mi legyen a kapcsolatunkkal, nem tudom feldolgozni hogy a páromnak már van gyereke.

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt, egy 15 éves korkülönbséggel, ehhez képest alapvetően megvagyunk, bár vannak problémák. Az első és talán legnagyobb az, hogy nem lehet vele semmit megbeszélni. Általában én kezdeményezem a beszélgetéseinket, amik sertődésbe torkollanak. Erre kérnek tanácsot olyantol akinek volt már ilyen párja, hogy hogyan vegyem rá a beszélgetésre stb.,mert már kezdem feladni. A második az az lenne, hogy mindenkire féltékeny(ezzel mondjuk nem nagyon lehet mit kezdeni) elsősorban a saját barataira. A harmadik az, hogy azt hiszi neki mindent szabad, nekem meg semmit. Mondok egy példát : Ő elmegy bulizni, részegen hazajön nekem ehhez nem lehet egy rossz szavam sem, viszont fordított esetben ha ugyan ez történik akkor azt ő nem bírja elviselni, ezzel lehet valamit kezdeni? A negyedik, ami hosszútávon a legfontosabb és ez egy nehéz dolog: neki van egy gyereke. Nem olyan kicsi már, 8 éves. Az első fél évben jól kijottem vele, azota zavar ha a közelemben van, elhanyagolva érzem magam (ez a párom részéről érthető) az exnovel sem vagyok jóban, ha jön a gyerek elvonulok és ennyi. Bár annyit sikerült elernem hogy a nő ne jarkaljon a lakasban kénye kedvére, de így sem fenyes a helyzet. Legrosszabb az egeszben az, hogy a parom sehogy sem érti meg milyen nekem ez az egész. Egyébként szeretem a gyerekeket, és énis szeretnék majd egyszer, nem is egyet. Nemrég vettünk egy kiskutyat, most a parom feltekeny a kutyusra, es kezdi megerteni milyen ez a helyzet nekem. Nyilván a gyerek jön a kutyahoz, és mostmar ez zavar a legjobban, hogy amikor ittvan nem elég hogy a parom nem foglalkozik velem, de mostmar a kutyust is oda viszi a gyerekhez, így még zavaróbb az egész. A kutyus egyébként egész nap velem van, mert en meg egyedul vagyok otthon. Szerintetek mit kene tennem? Nem akarom elhagyni a parom, mert szeretem, inkabb abban kernek segitseget hogy hogyan lehet ezt feldolgozni, vagy mit lehet ezzel a helyzettel csinalni? Közös gyermeket nem biztos hogy így vállalnék a párommal. Ilyen helyzetben nem voltam még, azt hittem hogy könnyebb lesz,de úgy tűnik csak egyre rosszabb. Köszi aki végigolvassa és megpróbál tanacsot adni, aki meg nem volt ilyen helyzetben és csak okoskodni akar az menjen tovább, köszi.

18/L



2020. márc. 22. 16:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, nem olvastam tovább, mert 1/3-nál már betelt a pohár.

Ez van, ha 15 évvel idősebb pasival állsz le; gyerekként kezel. Hozzáteszem, jogosan.

Keressél egy korban hozzád illőt.

2020. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Gyermektelent nem találsz?
2020. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Tökmindegy, hogy mit írunk, vagy ki mit mond. 18 évesen úgyse lesz annyi eszed, hogy hosszú távon tervezz, és átgondold, hogy mi ezzel a kapcsolattal a baj.

Tapasztald meg a hibáidat, ess po.fára, szenvedj, és várd ki, amíg a pasidnak telik be a pohár, és kihajít. Majd tanulsz belőle. Ha nem szedsz össze gyereket, akkor kihevered ezt a közjátékot, tanulsz belőle, és az élet megy tovább.

Ennyike.

2020. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

" nem tudom feldolgozni hogy a páromnak már van gyereke."


Nem te vagy az, akivel ez a férfi le fogja élni az életét.

Aki képtelen felfogni, hogy a gyerekem olyan, mint a kezem, lában, lelkem, az én részem, akitől a világ legjobb nőjéért sem vagyok hajlandó megválni, annak nincs helye az életemben.


Én a férfi részéről már rég megszakítottam volna a kapcsolatot veled. Keress magadnak olyat, akinek nincs gyereke.

2020. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Jó hülye vagy 18 évesen!
2020. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Infantilis vagy. Komolyabb társkapcsolatra egy gyerekes férfival alkalmatlan vagy.
2020. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Te sorolod be magad a gyerekkel egy szintre, és féltékenykedsz, mert nem kapsz csokit a papától úgy, mint a kisebbik.

Ez a szitu.

Menj vissza a korodbeliekhez, majd lassan felnősz.

2020. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy kívánatos az életében. Ingyen prostinak meg elfogad.
2020. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz vele beszélni, ne is próbálj. Nem vagytok egy szinten. Semmibe néz téged, te pedig még túl naiv és hisztis vagy.
2020. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Mindenkinek egyertelmu, hogy "mi legyen" a kapcsolatotokkal, ez minden szinten menthetetlennek hangzik.

Esetleg tiz ev mulva probaljatok meg ujra.

2020. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!