Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be egy fesztiválon? F

Figyelt kérdés
A városunkban vasárnapig ilyen zenész és boros fesztivál van. Jövő hónapban is lesz csak akkor a város más részén lesz. Belvárosban van jelenleg a fesztivál. Rengeteg tőlem fiatalabb csak járkál és ezek nagyrésze nagyon bejön. Milyen szöveggel menjek oda hozzájuk? Komoly kapcsolatot keresek érdekelne kizárólag. Szeretnék már ezen a fesztiválon becsajozni. Hogyan tegyem? Az is gond, hogy kevés lány van "magában". Legtöbben vagy másodmagukkal vannak, vagy sok lány van együtt. És magában levők és csapatból is tetszenek.

2021. júl. 21. 21:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
Légy laza
2021. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

Lehető legjobb alkalom ismerkedésre..

Szólítsd le valami ürüggyel.. hány óra, vagy kik lesznek a fellépők, melyik bort ajánlják, stb...

2021. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Na ezzel aztán k*rvasokat segítettél...
2021. júl. 21. 21:35
 4/43 A kérdező kommentje:
#2 van órám. Mindig hordok órát. Soha sem iszok semmi alkoholt sehol a bort meg amúgy sem szeretem már az illatától is rosszul vagyok. Ezért írtam ki a kérdést, hogy nem egyszerű a dolgom.
2021. júl. 21. 21:36
 5/43 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vedd le addig az órát, bro. Ne akadj fent a részleteken.
2021. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%

1.: Megfelelő ruha, pl.: [link]

2.: Sörétessel lőj! Azaz, NE 1-re támadj, simán hívj meg 3-4 fős csaj csapatokat ivászatra!

3.: Legyen lefoglalva szállodai szoba a közelben, hogy legyen hová átvonulnotok!


Ahogy szoktuk.

2021. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
#6 teljesen felesleges volt a válaszod. Nem vagyok gazdag...
2021. júl. 21. 22:10
 8/43 anonim válasza:
48%
Megmondod nekik, he sunáználak kőbányait szürcsölgetve.
2021. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 harebell ***** válasza:
83%
Megkérdezed, hogy leülhetsz-e az asztalukhoz. Vagy ha van még üres asztal, leülsz - mivel egyedül vagy, idővel úgyis csatlakozik valaki, hátha lányok :) Vagy szimplán ahogy jössz-mész, szóba elegyedsz a közeledben lévőkkel. Pl tetszik-e nekik az adott zene, melyik fellépő tetszett nekik eddig a legjobban stb. Írod, hogy nem szereted a bort, pedig borfesztiválon az se lenne rossz beszédtéma-alap, bár akár még így is lehet: mondod, hogy vennél valakinek egy palackkal, de te nem szereted a bort, mit ajánlanának, melyikeket kóstolták stb. Aztán persze nem muszáj tényleg venned is :D A lényeg, hogy a fesztivál pont olyan közeg, ahol nyugodtan meg lehet szólítani idegeneket is (akkor is, ha nem egyedül vannak), és beszédtémát is ad, ha nem akarod az ismerkedést ennél direktebben kezdeni.
2021. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%

S most mit is vársz tőlünk pajtás? Mondunk három csodamondatot amitől minden bugyija azonnal lecsusszan? NINCS ilyen csodamondat, mert minden szívéhez másképpen vezet az út.

Amit én tennék a helyedben ("kezdő" koromban ezt csináltam és a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb bejön). Odamész, szemkontaktus, ráköszönsz és mondasz valamit ami eszedbe jut, tsék a #2-es írt tippeket, majd értelmes magyar ember módjára elkezdesz beszélgetni, kommunikálni, úgymond megismerkedni a másik emberrel. Egy fesztivál előnye hogy jóóóóó sokan vannak, mert bár le fog pattintani a többség, de sebaj máris odébblibbensz és megszólítasz egy újabb lányt. Keresd meg a tökeidet és menj ki arra a fesztre.

2021. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!