Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be egy fesztiválon? F

Figyelt kérdés
A városunkban vasárnapig ilyen zenész és boros fesztivál van. Jövő hónapban is lesz csak akkor a város más részén lesz. Belvárosban van jelenleg a fesztivál. Rengeteg tőlem fiatalabb csak járkál és ezek nagyrésze nagyon bejön. Milyen szöveggel menjek oda hozzájuk? Komoly kapcsolatot keresek érdekelne kizárólag. Szeretnék már ezen a fesztiválon becsajozni. Hogyan tegyem? Az is gond, hogy kevés lány van "magában". Legtöbben vagy másodmagukkal vannak, vagy sok lány van együtt. És magában levők és csapatból is tetszenek.

2021. júl. 21. 21:29
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Utolsó ma kezdődött a fesztivál és vasárnapig valószínű minden nap ki fogok menni tehát efelől nincs gond.
2021. júl. 21. 22:57
 12/43 anonim ***** válasza:
30%
Hát akkor rajta, minél több lányt szólítasz meg, jutsz el vele a beszélgetésig annál nagyobb a sansz hogy "lesz valami". Ne törjön le a kudarc, mindig menj előre!
2021. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjátok már, Pistike megfogadta mások tanácsát és újabb trollkodós, kötekedős, kérdést írt ki. Ne strapáljátok magatokat, nem lesz jó neki semmi, mindig lesz mindenre kifogása. Ő a pizzafutár, aki a nagy bimbóudvaros, titokzoknis lányokat fűzné kiszállítás közben, meg az egri mercis, aki dudálással akar csajozni, de ő a lány apja, meg az ő apja barátok is, ja meg a tesco pénztáros tetszik, de nem tudom, hogy fűzzem be is. Engedjétek el, jeletsétek a kérdését, amíg nem késő, hátha ekőbb-utóbb letiltják ezt a szánalomgyárat.
2021. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
66%
Jajj ne megint a titokzoknis egri szatír... Rájöttél, hogy a többi kérdésed uncsi, most próbálkozol kreatív lenni?
2021. júl. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
12%

- Kigyúrt test

- Szoláriumozott barna bőr

- Divathaj és napszemüveg

- Tetoválások


Ha ezek megvannak, akkor legyenek még nálad tárgyak, amik magas anyagi jólétet tükröznek. Márkás ruhadarabok, kiegészítők, ékszerek.


Aztán menj oda minél több csajhoz. Nem kell semmi extra szöveg, mert az előző tényezők megléte elég lesz a sikerhez.

2021. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
#15 köszi nem... én pont nem azt akarom, hogy a pénzemért szeressenek (ami amúgy sem nagyon van)
2021. júl. 22. 12:08
 17/43 anonim ***** válasza:
37%

15-ös vagyok:

Nézd, én tudom, hogy csak trollkodsz, de attól még fesztiválon ÍGY lehet csajozni... 🙄

2021. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Jólvan szevasz...
2021. júl. 22. 18:33
 19/43 anonim ***** válasza:
76%
#15-17 így kb. a Máriapócsi búcsúban tudsz csajozni de nem egy fesztiválon 😅 Ja és persze ne felejtsd el hozzá a fuxokat se, meg a németből "okosított" 3-as bömöst sem 😅
2021. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
#19 pontosan.
2021. júl. 22. 20:29
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!