Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha egy általam ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy általam ismert (nevét tudom) lánnyal találkoztam semleges környezetben (de ő nem ismer azon kívül, hogy látott) ismerősnek jelölöm?

Figyelt kérdés
Nagyon régen párszor találkoztunk, akkor is inkább közvetetten. Talán nem is emlékszik rám, tíz évvel később pláne. De a közösségi oldalon megkerestem, elvileg egyedülálló is. Nem gondolom, hogy igazán emlékszik rám, ha mégis, igazából akkor sem valódi ismerősöm. Lehet egy ilyen nőt jelölni, aki számára ez kvázi "random" jelölés? Közös ismerőseink alig vannak, azok se számottevő szereplők.

2021. júl. 22. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Érdemes jelölni
Nem érdemes jelölni
7 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom 1 próbát megér.


De! A jelölés után célszerű rögtön egy üzit is írni neki, hogy esélyesebb legyen, hogy visszaigazoljon és ne pedig elutasítsa a jelölésed.

2021. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Komolyan 10 éve azon gondolkodsz, hogy lépj-e a lány felé vagy sem?
2021. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2

Nyilván a 10 év alatt dolga volt neki is és máson járt az agya és csak most jutott eszébe. Van ilyen, bárkivel megeshet.

2021. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, nagyon régen láttuk egymást és megtudtam a nevét akkortájt. Ő annyit tud(ott) hogy létezem, de talán már el is felejtette. Most is úgy találkoztunk, hogy köszöntünk egymásnak (olyan helyzet, ahol két ismeretlen is köszönne), de nem utalt rá, hogy megismerne (vagy ezáltal örülne). De ő jött arra, ahol én tartózkodtam, tehát nem is került (bár nem gondolom, hogy miattam jött arra - könyvtár egy elkülönültebb szekciója). Fura véletlen, mert sok-sok év után pár hónapja jutott eszembe, hogy megnézzem a profilját, erre most sok év után futunk így össze. Persze, valami kis magyarázat illene a jelölésre, csak minden olyan erőltetettnek hatna, úgy érzem. Köszi a biztató válaszokat, azt gondoltam, pont az lesz a tanács, hogy hogyan is képzelem... Köszi!
2021. júl. 22. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy te és a lány?


Mert azért évek alatt sokat változik az ember.

2021. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én '91-es, ő '90-es. Nem tudom, hogyan-merre és mihez képest változott, mert a valódi személyiségét nem ismertem sosem. Annyi, hogy az enyémhez hasonló a (felsőfokú) végzettsége, ami mellesleg szintén meglepett. De eddig nem is különösebben foglalkoztam vele, mert halvány emlékből és netes képek alapján nem tudtam eldönteni, tetszik-e. De így, hogy élőben láttam most, egyértelműen igen.
2021. júl. 22. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülünk neki, jelölted már azóta facebookon?
2021. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy bárki örüljön neki a válaszolók közül (bár nem bánom), ne értsd félre! :)

Gondolkodom a megfelelő kísérőszövegen, azt tartom igen nehéz feladatnak...

2021. júl. 23. 07:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl senkit se jelölök vissza csak úgy. Nem szeretem ha idegenek nézegetik a képeimet, stb.

Szerintem írni kellene neki, és később bejelölni.

Nekem is szoktak írni így ismeretlenek, akik ismerkednének. Ha nem csak egy "hello szia mizu" akkor válaszolok is.

2021. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Lassan valamit lépek, de szerencsére a tatár nem hajt azért.
2021. júl. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!