Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban azért van sok embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban azért van sok embernek gondja az ismerkedéssel (férfiaknak és nőknek egyaránt), mert az elvárások mindkét oldalon az egekbe szöktek az internetnek hála?

Figyelt kérdés
Sokat olvasom hogy az internet világa cseszte szét az ismerkedést (főleg a tinder) mivel megnövelte az elvárásokat mindkét nemnél..Azért írtam, hogy olvasom mert én személyesen még nem tapasztaltam ilyesmit csak itt látom gyakorin..ti tapasztaltok ilyesmit?

2021. júl. 24. 08:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Vastagon benne van ez is, igen.
2021. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a kijelentéssel, tapasztaltam.
2021. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

Lehetséges. Nem kizárt.


Rossz érzés, hogy próbálok kulturáltan ismerkedni és elég kevés sikerrel járok.


Üdv:

középkorú hölgy

2021. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
2%
Ez 10/9-szer az itteni incelek problémája. A hátköznapi emberek találnak párt ígyis.
2021. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Döntő többségben igen
2021. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem közrejátszik, illetve sok embernél az internetnek köszönhető társaság és szocializáció hiány okoz nehézséget. Sokan egyszerűen képtelenek kommunikálni, kezdeményezni és szorongnak, amiből húsz év felett nehéz változtatni. Elég csak a pénisz mutogató kezdeményezésre gondolni, illetve a számtalan "hogyan szólítsam meg" kérdést itt gyakorin, pedig a kezdeményezésnek, főleg 20 év felett természetesnek kellene lenni.
2021. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%
Miután a nők azok, akik korlátlanul válogathatnak (többek között a Tinder miatt is), az egekbe szökött, teljesen irreális igények értelemszerűen rájuk jellemző, nem a férfiakra. Az utóbbiak ugyanis örül(het)nek, ha egyáltalában találnak olyan nőt, akitől "kapnak egy esélyt".
2021. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%

A nők válogatnak a jelentkezőkből.

Az átlagférfi meg örül annak, ami jut.

2021. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%

le kene mar allni ezekkel a ‘tul magas elvarasok’ incel mantraval.


nem, nincsenek egekben az elvarasok, egyszeruen ma mar nem az van, hogy osszejoss az eslo ellenkezu nemu osztalytarsadddal, mert epp o a kozeledben levo legelerhetobb veled hasonlo koru csaj/pasi, hanem kitagult a vilag. es en ennek oszinten orulok, mert igy nem kell beernem a kornyezetemben levo selejt vagy hozzam egyaltalan nem passzolo ferfiakkal.


mivel mindig talatam magamnak valakit, az en elvarasaim nincsenek az egekben, de kifejezetten orulok, hogy nem a szomszed falubol kell valasztanom a jani meg a pista kozott.


az mar mindenkinek a sajat egyeni nyomora, ha o annyira nem ut meg semmilyen szintet, hogy senkinek nem kell. lehet dolgozni magatokon kivul-belul, hogy ne senkinek nem

kello nyomorultkent vegezzetek, akik a gyakorin gyulolkodnek.

eleg sok ember van parban, nincs itt semmilyen altalanos problema, a baj egyenekkel van. engem ez total hidegen hagy.

2021. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
22%
Úgy szeretem, amikor a nők bizonygatják, hogy a mai átlagférfiaknak egyáltalán nincs nehéz dolga... baromira hiteles vagy, mondhatom!
2021. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!