Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene a nőknek visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene a nőknek visszaírniuk random férfiaknak közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Itt a GYK-n sokszor olvasom panaszként, hogy a csúnya-gonosz nők még visszaírni sem tudnak a férfiaknak Facen vagy Instán, de igazából nem is értem a logikát, miért kellene bárkinek visszaírni?


Ezek nem társkereső oldalak, az ember nem azért van fent rajtuk, mert párra akar találni. Miért kellene random férfiak üzeneteire válaszolgatni ahelyett, hogy figyelmen kívül hagynánk őket?


Ennél már csak az a poéosabb, mikor valaki felrója a nőknek, hogy GyK-n nem válaszol az ismerkedős levelére... ;)



2021. márc. 8. 07:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
35%
Instán, facebookon senki le se szarja, de azért Tinderen illik visszaírni:)
2021. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
1-es, persze, hisz az társkereső, de mint olvashattad, én pont nem erről írtam...
2021. márc. 8. 07:48
 3/86 anonim ***** válasza:
15%
A dolog nagyon egyszerű, be kell állítani, hogy csak azok küldhessenek neked üzenetet, aki az ismerősöd. Ha valaki ismerősnek jelöl és visszaigazolod, akkor bizony illik visszaírni.
2021. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
6%
Alapvető illendőségből vissza lehetne írni annyit, hogy "bocs, nem szeretnék ismerkedni veled, nem nézel ki elég jól". Tudom, hogy amelyik férfi nem néz ki tökéletesen, az számotokra nem ember, de attól még neki is vannak érzései, bármilyen hihetetlen.
2021. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
95%
Úgyis csak dugni akar a sok analfabéta.
2021. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
93%
Aki normálisan ír, annak válaszolni szoktam, de aki azzal kezdi, hogy "ismerkednék te lány!" vagy egyből a f*szát küldi, azon ne lepődjön már meg senki, ha válaszra se méltatom
2021. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
100%

#3 nekem be van állítva, de ettől függetlenül valahogy az engedélykérésekbe még így is bekerülnek random vadidegenek. Nem is értem, hogyan.

#4 nálam ki van rakva, hogy kapcsolatban vagyok, a borítóképem is hosszabb ideig az eljegyzési fotónk volt. Így is írtak ismerkedni. Már ne is haragudj, de így, hogy a másik egy akkora tapló, paraszt, csúszómászó, hogy jegyben járó nőre írogat, mit udvariaskodjak? Általában észre se vettem ezeket, csak fél évvel később, mert nem nézegetem az engedélykéréseket. De ha láttam volna is maximum tiltom.

Én sose értettem egyet, hogy udvariasságból vissza kéne írogatni. Hívatlan embereket sem invitálok be beszélgetni, csak mert kopognak az ajtón.

2021. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
16%
Mert így legitimálják azt a viselkedést magukkal szemben, hogy más férfiak pedig átverik őket szex után és lelépnek.
2021. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kint van a családi állapotom, hogy eljegyezve, a párommal vagyok a profil képemen is és mégis van aki képes írni hogy ismerkedni szeretne. Miért kéne nekem is ilyenre visszaírni? 🤷‍♀️ Olyan is volt aki idegbe jött attól, hogy nem kapott választ majd mindennek elhordott engem és a párom is, hogy mégis mit képzelek én, ne legyek álszent! Amiről nem tud a párom az nem fáj, és a párom is hogy néz ki stb.

De míg nem volt senkim akkor sem válaszoltam, mert nem azért voltam fent fbon hogy ismerkedjek ez ennyire egyszerű. Ennyi erővel udvariasságból menjek el randira is az illetővel?

2021. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
4%
Látszik, hogy nő vagy kérdező, nem érted a logikát...
2021. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!