Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfivel, aki öngyilkosságot tervez?

Figyelt kérdés
Már többször is beírtam a naptáramba az időpontját, de mindig elhalasztottam. Többek között azért tervezek öngyilkosságot, mert impotens vagyok 10 éve. 36F

2021. júl. 25. 12:57
A kérdező szavazást indított:
Nem járnék ilyen férfivel.
Járnék ilyen férfivel.
39 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy folyton zsaroljon, ápolják a lelkét aztán kiszámíthatatlansága miatt engem öljön meg először? Mert ez lesz, engem megöl, hogy legyen oka saját magát megölni, hiszen ,,szerelme" nem él tovább. Kösz, nem.
2021. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Járnék, de csak ha nem impotens.
2021. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első beíràsod.


Ember, neked orvosi segítsèg kellene, ilyen írkàlàsokkal, önsajnàlattal nem fogsz menni semmire

2021. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Soha. Eleve önző dolognak tartom és végtelenül gyerekesnek, ezen kívül taszítónak az ilyen jellegű önsajnáltató, hatásvadász, feltűnősködő próbálkozásokat.

Aki meg akarja ölni magát, az csinálja. Nem pedig anonim oldalon akarja vadidegenektől kicsikarni, hogy lebeszéljék.

2021. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Aki meg akarja ölni magát, az csinálja. Nem pedig anonim oldalon akarja vadidegenektől kicsikarni, hogy lebeszéljék."


Dehogy akarom kicsikarni, hogy lebeszéljenek. Arra várok, hogy valaki megpróbáljon eladni nekem egy stukkert.

2021. júl. 25. 13:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem járnék. Boldog szeretnék lenni és nem azért rettegni napi szinten, hogy mikor fogsz meghalni. Pszichológus sem vagyok, hogy napi szinten megpróbáljalak lebeszélni erről. Akkor mi értelme így egy kapcsolatnak?

Inkább először menj orvoshoz,és ha rendbejöttél, utána kezdj ismerkedni.

2021. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Olvastad te is, hogy a hulla merev?
2021. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne értelme. Úgy hogy még impotens is, főleg nem, semmire nem lenne jó.
2021. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kellene tènyleg egy "szakember" erre az oldalra.


Ment a jelentès

2021. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Akkor minek neked egyáltalán barátnő? Hogy sírjon utánad? Öngyilkosért senki nem fog sírni.
2021. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!