Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akinek volt már öngyilkossági kísérlete?

Figyelt kérdés
Komoly gondoltam akkoriban, nem sokon múlott, hogy túléltem. Azóta már rájöttem, hogy hülyeség volt, de fontos lépcső volt az életemben, sokat tanultam belőle, és ezt nem akarom eltitkolni a párom elől, ha lesz. Férfi miatt viszont soha nem ártanék magamnak, meg most már amúgy se. Ebben az esetben ez elfogadható?
2017. jún. 12. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadható.


22/F

2017. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Mivel ezt te saját magadtól látod így, teljes mértékben elfogadható :-)Vagyis a válasz: igen!
2017. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is volt így nem jelentene gondot.
2017. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kinek nem volt meg a mai vilagban?
2017. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Én meg magyar fizetésből élek.
2017. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
nem, bolondokkal nem kezdenék, épp elég hülye van a környezetemben is
2017. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kísérletem. Nagyon sokat jelentett, hogy a páromnak elmondhattam őszintén és elfogadott ezzel együtt. Hülye voltam, de sajnos a múltam része és nem akartam a párom előtt eltitkolni egy nagy baklövésemet, mert maximális bizalmat akartam kettőnk között.
2017. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne kizárók ok. Nekem is voltak mélypontok az életembe, bár a kísérletig nem jutottam el, de megtudom érteni, hogy van az a pont amikor már próbálkozik az ember.
2017. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én simán járnék veled, mivel nekem meg kettő kísérletem volt.Én sem vagyok bolond, de megoldhatatlan egészségügyi problémáim, fájdalmaim voltak. Van az a mértékű szenvedés, amikor a halál jobb megoldásnak tűnik.
2017. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne ezzel kezd egy randin,ha a srác megkedvelt,akkor meg úgysem fgoja már érdekelni.

Szal relax :)

2017. jún. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!