Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Csajozós duma" nélkül esélyte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csajozós duma" nélkül esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem csak, amúgy már bőven a korban lévő férfiként, mert ahogy láttam a való életben, vagy akár filmeken is, a legtöbb pasinak van egy ilyen ún. "csajozó üzemmódja", egyfajta manír, ahogy a nőkkel kommunikálnak, amikor totál másképp viselkednek, mint úgy általában. Nekem ez azért furcsa, mert belőlem ez teljesen hiányzik, én mindig önmagamat tudom csak adni, több kevesebb sikerrel, de totál vakfoltom van erre a jellegzetes csajozási üzemmódra. A nők amúgy azt igénylik?
2021. júl. 25. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem speciel sose jöttek be az ilyen erőltetett dumák. Ilyen esetekben azonnal menekülőre fogtam.


L/31

2021. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek az "instant csajozós dumák" pont azoknak valók, akik beszariságukból adódó bénázásukat akarják palástolni, pont, hogy ne önmaguknak tűnjenek, mert azt ugye szégyellik. Nem baj, ha ez neked "vakfoltod".
2021. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
en rosszul vagyok ezektol a csajozos dumaktol. valakinek biztos bejonnek. te dontsd el, hogy ki a celkozonseged.
2021. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a flörtölést összetéveszted a csajozós dumával.
2021. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs csajozós dumám, de van önbizalmam, és nem vagyok unalmas, ez általábsn elég is.
2021. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként az ilyen tipikus izzadtságszagú csajozós dumáktól, nyomulástól hidegrázásom van, iszonyatosan taszítanak. Az más kérdés, hogy amit te "csjozós üzemmódnak" hívsz, hogy máshogy viselkednek a nőkkel... az lehet pozitív is - ha nem ilyen nyomulós értelemben beszélünk. Én örülök, ha egy férfi, aki udvarol nekem, nem úgy beszél velem, mint a 22. haverjával, hanem érezteti, hogy érdeklem, belefeccöl egy kis energiát a dologba.
2021. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a csajozós duma (pláne felnőttek esetében), de flörtölni tudnod kell, azt érdemes gyakorolni. Youtube-on vannak ilyen videók a flörtölési technikákról, amik segíthetnek, persze az egésznek az az alapja, hogy ne legyen erőltetett.
2021. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Próbáld ki ezt, miközben egy BMW-vel a csaj mellé gurulsz:

- Az én kocsim nem egy kordély,

Vár bébi a Bömös bordély!

46/F

2021. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "vicces" csajozós szövegeket kevés nő szereti.
2021. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elszomorít, hogy manapság ezt már "tanulni kell".

Youtube, meg videók, ócska tucatfilmek, amiknek a valós élethez közük nincs, viszont életszerűtlen poénkodások, hogy a közönség figyelmét lekössék.


Az ismerkedés, a "kerülgetés", az udvarlásig nagyon szép ívet írhat le.

A tekintetek, az ösztönös metakommunikáció sokkal többet jelez, mond el, mintha bedobna valaki bármiféle stasz szöveget.

Ami azért is taszító, mert nem a személyemhez szóló, bárkire rá akarja húzni.

Magadból indulj ki, ha normális kapcsolatra vágysz, hogy vajon téged mi taszítana, és mi az, ami felébresztené az érdeklődésedet a másik iránt.

Van akik még nem is tudnak róla, de ösztönösen küldenek a másik felé

impulzusokat, amit a másik vagy észrevesz, vagy nem. Előfordul, hogy egy barát, vagy barátnő figyelmezteti, hogy: "nem veszed észre, hogy tetszel neki?"

2021. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!