Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pua tud segíteni nekem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pua tud segíteni nekem? Nem megy a csajozás.Egyedül nem boldogulok. Nem merek kezdeményezni, nincsen dumám, nagyon önbizalomhiányos vagyok.32f

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

A PUA mindent csinál, csak nem segít.


Egyrészt hülyeség az egész (nő vagyok, kíváncsiságból megnéztem hogy miről szól, hát én ezektől a technikáktól inkább menekülnék, őszintén) másrészt az a lényege, hogy egy álarcot alkotsz magadnak, ami nem te vagy. Egyéjszakásnál még elmegy (HA összejön) de kapcsolatnál nagyon hamar megbukik az egész. Az emberek nem szeretik, ha átverik őket.

2021. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi hajad van? Hány cm magas vagy?
2021. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Hát inkább a pua, mint a semmi. Legalább ha már nem nézel utána semminek ami a valódi női pszichológiáról szól, legalább lesz egy eszközöd amivel próbálkozol.
2021. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
A PUA ott kezdődik, hogy min 180cm, teljes haj, izmos test.
2021. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

PUA? Ne legyél már ilyen béna! Inkább abból a pénzből gyúrd ki magad. A csajozásban a külsőségek számítanak. Javaslom, hogy:

Gyúrd ki magad.

Szoláriumoztass.

Csináltass divatos hajat.

Vegyél divatos cuccokat.


Hidd el, ha a fizikai vonalmad megvan, onnantól a csajok már maguktól fognak megjelenni. Az se baj, ha nincs dumád, mert ha vonzó vagy, majd ők dumálnak helyetted.

2021. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
A pua egy nőgyülölő, egoistaképző, hisztis kisfiúk szektája. Kb marketing az egész, ahol nincs termék, de rád sóznak valamit, amiben hiányérzeted van annak tudatában, hogy 1 sablon minden pasinál bevállik (tapasztalat)
2021. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Tréninggel nem lehet férfit nevelni valakiből. Max sablon dumákat aggatnak rád, de ha belül egy rongy vagy, akkor hiába a külsőségek. 1-2 éjszakára összejöhet a könnyebb vérűekkel. Kábé ez a szint. Ha lány lennék, sose kezdenék olyannal, aki ilyenen volt.
2021. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
A PUA csinalna beloled ferfit? Ferfi minosegben buksz meg a noknel, ezen a PUA nem segit. Se a cipod csillogasa, se betanult dumak nem oldanak meg semmit.
2021. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

PUA jelöltek jellemzői:

- a 10-es skálán 8, 9, vagy 10 pont (,de inkább 9 és 10)

- önbizalomhiány

- visszafogottabb, zárkózottabb személyiség

- 2-es és 3-as okból kifolyólag kis méretű baráti társasággal rendelkeznek, így alig, vagy egyáltalán nem járnak bulizni


A "kiképzésük" során ezeken javítanak:

- jobb és új ruhák, frizura, stb.

- önbizalom növelés, szituációs játékok

- közös bulizás és csapatépítés

- ezeken a bulikon megjelennek a beépített prostik, akik viszonozzák a közeledést = FEJLŐDIK AZ ÖNBIZALMUK


A 9/10-es, 10/10-es kinézetű "úriember" alias PUA a pozitív visszajelzésnek hála a megnövelt önbizalmával lehengerli a nőket, ennyi a nagy trükk!


A rondább tanulók "megbuknak" és nem járnak sikerrel, de látják a többiek átalakulását, ezért ismételten kicsengetik a tandíjat...

2021. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
nem tudom, de én k...ra felszínesnek érzem, ha valakinek az ad önbizalmat, ha (mások által 10-es nevezett) nőkkel beszél.
2021. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!