Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek ismerkedni, lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni, lefeküdni valakivel önbizalom hiány miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget, tanácsot szeretnék kérni

Van egy férfi aki mostanában udvarol és nagyon kedvelem is lehetne belőle valami

De nem merek közeledni, lefeküdni pedig pláne nem mernék vele mert rettegek attól hogy nem tetszenék neki, első alkalmam lenne, tapasztalatlan vagyok és nagyon jó a kapcsolatunk félek attól is hogy ez megváltozik/változna

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi a megoldás?



2021. jún. 7. 06:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Semmi, ugyis elcseszed az egészet. Jópár ilyen lányt próbáltam feloldani, megérteni, támogatni, iiiiiiiszonyaaaaat laaaaaassaaaaan haladniiii de semmi, felesleges. Vagy eleged lesz magadból és végre elkezdesz élni, vagy nincs az a külső erő ami hatni tud rád.
2021. jún. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha udvarol, akkor tetszel neki, ruhában is látja, hogy hogyan nézel ki!

Gondolom nem az első randin akarsz lefeküdni vele, hanem megismerkedsz vele előtte közelebbről. Ha már olyan a viszonyotok, hogy az ágyba kerülés felmerül, akkor érdemes is lesz megmondani, hogy szűz vagy, mert akkor ő is finomabban bánik veled.

Nem kell ennyire gondolatban előre rohannod, hidd el, hogy ezek jönnek maguktól, az ismerkedés beszélgetést jelent, ami most is megy, ha vonzódsz hozzá, akkor a testi érintkezés is tetszeni fog, a szexet meg úgyis tanulni kell, minden kapcsolatban újra, meg újra, hiszen nem egyformák az emberek.

2021. jún. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És mi lesz ha nem tetszem neki? Vagy megtud rólam valamit ami miatt inkább azt mondja hagyjuk az egészet?
2021. jún. 7. 07:43
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanott leszel mint most.


Nemtudom miért kell belehalni. Nekem mondjuk nem tetszel. Oké h sosem láttalak de ez most nem lényeg. Az a lényeg h bármilyen hatással van-e ez az életedre? Ugye h nincs. Akk érted.

2021. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egész életemet végigkísérte az intim méretet értendő kisebbségi komplexus. Még anno írtam ki is egy ilyen irányba kanyarodó kérdést (a szexulis részlegen) kulturált formában egy korábbi accountról.


Ez az egész csak a TE fejedben létezik és csakis Te tudod megoldani. Vagy kérsz hozzá segítséget (szakember, önismereti anyagok stb.)

Vaagy: Tudom, sablon leszek, de a legjobb lenne, ha elkezdenéd szeretni és elfogadni magadat. Ad abszurdum ha emiatt nem jönne össze egy kapcsolat, akkor sem szabad összezuhanni, hanem úgy kell elfogadni, hogy nem vagytok kompatibilisek. Tudom, r0hadt könnyű ezt így leírni, de én mondhatom, hogy "voltam ott".

(Illetve próbálom én is fejleszteni magamat, piszok nehéz!)


Hajrá! 😊

2021. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel már olyan bizalmas kapcsolatban vagy, hogy a lefekvés felmerül, ott nincs ilyen, hogy undorral elrohan, amikor meglát meztelen. Különösen, ha már elöntött titeket az izgalom és ruhában pettingeltek, ilyenkor az ember már egy rinocéroszt is szexuálisan vonzónak talál.

Viszont a komplexusaiddal a saját érdekedben nagyon érdemes volna dolgozni szakember (pszichoterapeuta) segítségével, mert így nem tudod átélni mindazt a jót, ami történik veled, az életed áthatja a félelem és negativizmus. Ráadásul így könnyen leszel prédája azoknak a sérülteknek, akik szeretik leuralni az önbizalomhiányos partnereiket. Mert nem tudod kiszúrni ennek az intő jeleit az alacsony önértékelésed miatt. Szóval jó lenne már tegnaptól gyorsan találnod egy jó pszichológust, mert így megfosztod magad a normális élettől.

2021. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő ember ebben támogat. Az első válaszadó valószínűleg nem jól csinálta, mert igenis sokat számít a másik fél viselkedése. Én ugyanis voltam ilyen helyzetben, sokszor kiléptem viszont a komfortzónámból, nem mindig jártam sikerrel. Találkoztam azonban egy olyan megértő férfival, akivel minden sokkal könnyebb ment, és sokat is tanított nekem. Persze még ekkor is voltak kellemetlen szituációk, és azóta sem lettemteljesen nyitott, 100%-osan magabiztos személy, de sokat fejlődtem. Már nem okoz problémát a párkeresés és nem agóddok ennyire, hogy tetszek-e a másiknak.


Ez egyébként nem is olyan dolog, ami hirtelen megváltozik, és egy elhatározástól levedled az összes gátlásodat. De jobb lesz idővel, csak muszáj ahhoz változtatnod.


De csak akkor bújj ágyba a férfivel, ha már kialakult a bizalom. Ha ennyire önbizalomhiányos vagy, és összefekszel valakivel, akit alig ismersz, és lehet, hogy egy tapló, akkor tényleg szenvedhetsz sérüléseket. Szóval nyugodtan csak ismerkedj, nem kell rögtön a szexen gondolkozni. Ha igazán tetszel neki, akkor ad neked időd. Aztán pedig valamikor mindenképp mondd el neki, hogy te még nem voltál senkivel. Nem kínos, idősebb korban sem. Aki ezt nem érti meg, az kuka, és ilyen esetben nem magadat kell rosszul érezned, hanem maximum őt szánni. Aki komoly kapcsolatot keres, az meg fog becsülni.

És klisé, de hatalmas igazság, hogy akinek igazán tetszel, annak mindenhogy fogsz. Másnak is vannak dolgok a testén, amit nem akar megmutatni. Magamon kívül csak a baráti körömben több súlyosan önbizalomhiányos lányt is ismertem, nem olyan egyedi dolog ez sajnos. Rengeteg lány gyűlöli a mellét, csúnyának látják magukat smink nélkül, Jajj, nagy a hasuk, narancsbőrösek, stb… De őszintén, az ilyenek nem számítanak. Ez nem egy szépségverseny, nem fogja minden porcikádat átvizsgálni és kritizálni.

2021. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem tetszel neki akkor pont addig jutsz el mint anélkül , hogy megpróbáltad volna :D


A férfiak minden alkalommal keresztül mennek ezen szóval ha fennakadnánk ilyenen, már rég kihalt volna az emberiség... Amúgy is , ha arra kerül a sor, nem fogja azt mondani már, hogy húúú vissza az egész.... na meg ha udvarolgat akkor pláne nem mondja már azt.

2021. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%
Engem csak ilyenekkel hoz össze a sors. Amíg nem változol, ne kezdj senkivel, mert csak fölöslegesen veszel el időt az életéből.
2021. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%

Lányként könnyen vagy,mert a fiúknak illik udvarolni,kezdeményezni.A lányoknak csak sodródni kell az árral.Hagyni hogy megtörténjenek a dolgok.Engedni hogy a fiú megérintse,megcsókolja,majd idővel megsimogassa és intimebb helyzetbe kerülhessenek.

Nem kell szoronganod.Ezzel a viselkedéssel elbizonytalanítod a fiút is,mert falakat húzol magad köré,és ellököd magadtól a másikat!

2021. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!