Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell egy férfinek autó Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell egy férfinek autó Budapesten a nők szerint ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, Budapesten belül hol. A belvárosban nem kell autó, de külső kerületekben lakva azért nem árt, ha van.
2021. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Napi közlekedéshez nem, de egy nagybevásárláshoz, vagy egy hétvégi távolabbi programhoz jól jön.
2021. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

A férfinak/nőnek lehetnek vidéken családtagjai, oda is köti a munkája, sokat kirándul,sőt, lehet,hogy a barátnőnek élnek vidéken a szülei ahová gyakran mennek együtt. Tehát így, magában a kérdés,hogy Budapesten..férfinak...nagyon általános.


Mindenkinek könnyebb ha van kocsija, de Budapesten, gyerek nélkül,egyedül élő férfinak nélkülözhető.

2021. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy neked kell-e
2021. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
kérdem én. Miért van ez férfira vetítve, ha 2021-ben a nők is keresnek pénzt, tudnak jogsit szerezni. Talán valamilyen státuszt reprezentál hmmm?
2021. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

A nők nem homogén halmaz, van, aki szerint igen, van, aki szerint nem. Nekem speciel nőként nincs, a férfitól sem várom el. Nincs gyerekem, ahova el kell utaznom, tömegközlekedéssel meg tudom oldani, 2-3évente 1x hívok egy taxit... ha vidékre utazom, akkor simán felszállok a vonatra. Ha nagyobb mennyiségű ételt-ital, tisztítószert kell vásárolnom, amit egyedül nem bírok el, házhozszállíttatom. Közel van a munkahelyem tömegközlekedéssel.


De pl. megértem azt, ha vki vmiért folyamatosan ingázik, gyereke van, akit ide-oda, amoda kell vinnie stb., akkor akar autót.

2021. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nőként én még el is lennék autó nélkül, a férjem az, aki nem hajlandó letenni. Pedig gyerek is van. Nem azt mondom, hogy nem könnyebbség, hogy van, most már én is úgy vagyok vele, hogy autó nélkül sehova, de azért ha apokalipszis lenne, tudnék élni nélküle. Budapest belvárosában élünk. A mindennapokban ritkán, de hétvégente elég sokat használjuk. Nem csak a Hungárián belülre korlátozódik az életünk, így azért igenis megéri fenntartani.
2021. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5: Nincs rájuk vetítve. Maguknak csinálják csak a feszkót.
2021. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam még sose volt probléma hogy nincs kocsim.
2021. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell. Roosh V szerint Lengyelországban 10 -15 évvel ezelőtt még működött a provider game, azaz a módszer, hogy a férfi a viszonylag jó életszínvonal ígéretével próbál csajozni, de ma már nem. Magyarországon hasonló lehet a helyzet.


Aki hipergazdag az továbbra is csajozik persze. Gold digger game =/= provider game. A gold diggerek havi 5 milliónál kezdődnek és itt is drasztikusan növekedett a minimum.

2021. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!