Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy autó...

Mennyibe kerül egy autó teljes polírozása Budapesten?

Figyelt kérdés

A lotus polír es hasonlóan agyon hypolt oldalakat én is megtaláltam.


Viszont biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan foglalkoznak ezzel kiváló minőségben egy kicsit olcsóbb árszinten is, ezért érdekelne, hogy hova érdemes elvinni az autót? Lehetőleg XIII. kerület vagy környéke, de nyilván autóval vagyok szóval mindegy :D



2021. jún. 26. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz. Mosóban, kozmetikában a megvárható 0,5-1 órás polír szintjét te magad is el tudod érni otthon az említett Lotus cuccokkal pl. Ha ennél komolyabbat akarsz, akkor fényezőt érdemes pl. keresni, aki gépi polírozást vállal
2021. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem sajnos otthon, mert egy szűk mélygarázsban all az auto, amikor nem használom. Ezek szerint elég egy megbízható fényezőt keresni? Olyat ismertek, tudtok ajánlani?
2021. jún. 26. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapesten nem tudok árat mondani, nekem vidéki kisvárosban 20 ezerért políroztak. Szép lett
2021. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki ide tévedne; 35k körül tudtam megoldani végül 2021 nyarán.
2022. jan. 5. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol? És most is szép még?
2022. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!