Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, egy nem éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, egy nem éppen jóképű, átlagon aluli, 40 es férfi hogyan ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Ráadásul zárkózott is vagyok a kinézetem miatt. Önbizalmam sincs. Ne gyertek azzal a dumával, hogy fogadjam el önmagam, meg pozitív életszemlélet.

2021. júl. 31. 08:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De hogy legyek magabiztos, ha fura az arcom? Próbálkoztam számtalanszor, de kiröhögnek, kigúnyolnak, vagy tesznek rám. Aztán elegem lett, és nem érdekelt az egész, csak azért eléggé bánt, hogy ilyen retardált nők között kell szomorúan éldegélnem, jóformán bújkálva, mert fintorognak ha meglátnak. Össze vissza írtok itt minden sz*rt, de kib*szott kérdésre válaszolni nem tudtok, csak jórészt a ba*omságokat írjátok, meg még jobban lehúztok. A f*szom se kíváncsi erre a hülyeségre így.
2021. júl. 31. 09:52
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
Neked nem a kinézeteddel van a legnagyobb baj! Én ugyan faszi vagyok, de te tipikusan az az ember vagy, akivel még egy sörre se ülnék le egy asztalhoz, mert elmenne az egész életkedvem!
2021. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt amúgy se. 😀 És nem ülök be idegen emberekkel egy zsúfolt helyre, főleg nem alkoholisták közé. Látom, te sem tudtál a kérdésre válaszolni. De mindegy is, legalább megpróbáltam ezt is. Bár nem hinném, hogy ilyen bonyolult lenne választ adni.
2021. júl. 31. 10:12
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13: Pedig ha tudnál a sorok között olvasni egy picit, akkor leesett volna, hogy az eddigi válaszolók próbálták azt sugallni neked, hogy ha belülről nem vagy rendben, akkor ne is próbálkozz. Egy normális nőnél (kedves 10-es válaszoló jól írta) nem feltétlen a külsőség a lényeg, hanem amit belülről kívülre "sugárzol". A válaszaid alapján szokták erre írni gunyorosan, hogy "főnyeremény" vagy/lehetsz.


tl;dr: PEDIG IGEN, a titok nyitja, hogy valamilyen módszerrel (van számtalan) ha megváltozol belül, akkor sokkal könnyebb lesz! Nekem is volt ilyen telibecsinált búvárruha korszakom, bár azért egy fokkal disztingváltabb voltam ennél a stílusnál, amit a 11-ben prezentáltál. :)

2021. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19%

10.


LOL dehogy lesz

2021. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

15: Pedig de. :D

Bár nem ismersz, de én vagyok rá az élő példa. Az első barátnőmet munkahelyen ismertem meg. Amikor már kapcsolatban voltunk megkérdeztem, hogy mi volt az ami első körben tetszett bennem? Azt mondta, hogy a kisugárzásom/humorom fogta meg. Jó darabig azt hitte családom van és gyerekeim, nem is mert próbálkozni egy ideig, direkt semlegesen viselkedett, aztán "megtudta", hogy szabad a pálya, akkor már elindult a flört visszafelé is. xD

Pedig én aztán minden vagyok, csak jóképű nem. :D Naagy kerek fejem van. Ezt igyekszem/igyekeztem optikailag "hosszítani". Frizura, körszakáll. (bár most kopper vagyok) :)

2021. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot. Én a munkahelyemen amúgy sem tudnék ismerkedni, mivel egymagam vagyok ott is, hála az égnek.
2021. júl. 31. 11:21
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
#11 Én egy negyvenes nő vagyok és épp most akartam rád írni, megkérdezni, hogy milyen partnert keresel, mi a gond stb. De olvastam a kommented és elment a kedvem bármiféle segítő választól. Attól eltekintve, hogy voltak értéktelen válaszok is, te egy tapló vagy, ez a legnagyobb baj veled. Ha jó lenne a személyiséged, a külsőd ellenére is találnál valakit, de így....
2021. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%
Nekem szimpatikus a kérdező, de én férjnél vagyok.
2021. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Azt is ki bizonyítja? 😀
2021. júl. 31. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!