Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha itt minden ismerkedni...

Ha itt minden ismerkedni akaró srác sportos, jóképű, akkor miért nincsen senkijük?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 16:53
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Mert szerények 😂
2021. júl. 11. 17:00
 2/30 anonim válasza:
Mert nonszensz az egész társkeresés...
2021. júl. 11. 17:08
 3/30 anonim válasza:

Én nem vagyok sportos, de jóképű, igényes, van autóm, luxusban nem élek. Igaz vékony alkatú vagyok, de én nem bánom, nem akarok sem sportos, sem macis 0-24h vigyorgó tekintetű lenni. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudok vicces lenni.

Node, én amikor érettebb lettem, lett önbizalmam, odamentem csajokhoz, discoba, táborba, de utcán is szóbaelegytem velük. Mindig kerestem a nők társaságát, de ők szóra sem méltattak.

Minap köszöntem 2 csajnak, próbáltam társaságot keresni, erre egyik csaj gyorsan felhívta az apját 😂. No mondom, ezek a mai nők komolyak nagyon 😄.

Akkor, mégis nem indokolt a keserűség?

2021. júl. 11. 17:11
 4/30 anonim válasza:
Mert csak közhely h a külső annyit számít.
2021. júl. 11. 17:14
 5/30 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy sokan nagyon elfogultak magukkal és valójában legjobb esetben is maximum átlagosak, csak ha objektíven néznének magukra ezek a férfiak, akkor az sértené az önbecsülésüket.
2021. júl. 11. 17:22
 6/30 anonim válasza:
#5 Szerintem objektíven látjuk magunkat, ezért nem megyünk oda lányokhoz ismerkedni...
2021. júl. 11. 17:28
 7/30 anonim válasza:
mert lehet hogy ezek a srácok nem csak magukra igényesek, hanem a csajra is, és nem akarnak mangalicákkal ismerkedni. márpedig mangalicából sok van
2021. júl. 11. 17:43
 8/30 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy sokan nagyon elfogultak magukkal és valójában legjobb esetben is maximum átlagosak, csak ha objektíven néznének magukra ezek a nők, akkor az sértené az önbecsülésüket.
2021. júl. 11. 18:08
 9/30 anonim válasza:
#8 Na igen...
2021. júl. 11. 18:09
 10/30 anonim válasza:

Én nem vagyok szívtipró, de ronda sem. Mint írtam az, hogy vékony alkatú vagyok nem tudok mit csinálni, genetikailag vagyok ilyen. És viszonylag halk beszédű vagyok, amiről ugyancsak nem tehetek.

De azt látom, hogy a nők is erősen szelektálnak, mazsoláznak, van választék.

2021. júl. 11. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!