Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső adatlapon nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső adatlapon nőként jeleznéd-e, hogy van gyereked, ha már felnőtt és egy külföldi egyetemen tanul?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy a legtöbb potenciális partner arra gyanakodna, hogy egy velem élő kisgyerekről van szó, és emiatt nem is kezdeményezne. Természetesen nem akarom letagadni a gyerekemet, de a mindennapi párkapcsolatomra nem lenne hatással a létezése. Mi lehet ilyenkor a jó megoldás?
2021. júl. 31. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem szabad letagadni, hogy van gyermeked, akár veled él, akár nélküled. Van olyan oldal, ahol nem lehet ezt pontosan megjeleníteni, de akkor írd ki. Így egyértelmű!

Én is így csinálom.

50/F

2021. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Van gyereked? Igen, van, felnőtt, és nem velem él.
2021. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ebben az esetben boven eleg szobahozni, ha mar beszelgetes alakul. Raadasul ezek szerint az a korosztaly vagy, ahol mar jellemzoen van gyerek.

Akkor lenne erdekes az adatlapon, ha egyutt laknal a felnott gyerekeddel es egyetem utan, kozben is kozos az otthonotok.

2021. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahol bináris opció van, ott ha bejelölöm, hogy van gyerekem, akik erre szűrve keresnek, meg sem látják a profilomat. Ideális esetben olyan opció kellene, ahol több lehetőség közül lehetne választani, beleértve a "van, felnőtt, nem velem él"-t. Ismer esetleg valaki ilyen oldalt?
2021. júl. 31. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Le lehet ezt írni egyértelműen és normálisan. Pl: “x éves, elvált nő/férfi vagyok, huszonX éves felnőtt gyerekem külföldön él és tanul”.

Tudod én anyaként büszke vagyok a gyerekemre, eleve furcsa ember/szülő az, akinek felmerül, hogy letagadja, nem?

Valószínűleg az életkorodból azért következik, hogy talán nem pelenkás gyereked van 50+-osan, de persze kivételek mindig vannak.


Ha te egy őszinte, korrekt, méltó tàrsra vágysz, akkor szerintem elegáns lenne, ha te is ezt a szintet mutatnád, nem?


Sok sikert :)

2021. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Randivonalon, mintha be lehetne állítani. Az elsotalalkozas.hu, azt lehet, hogy van gyermekem, majd azt hogy kivel élsz. Ott max. szövegben tudod konkrétan kiemelni.


Ettől függetlenül, én soha nem szoktam arra rászűrni, hogy van gyermek vagy nincs.

2021. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet ezt ugy fogalmazni, hogy ‘mar van egy felnott fiam/lanyom, aki nem velem el’, mert akinek ez alapbol kizaro ok, az legalabb tudja, hogy felejtos. aztan mindenki merlegeli maganak, hogy ez igy belefer-e neki.
2021. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

...aki eszetlenül szűröget és számadatokból, a leírás elolvasása nélkül kidob téged, mert nem vagy tökéletes a check list-jében, azzal hidd el, jobban jàrsz, ha nem is beszélgetsz.

Légy büszke az okos és èletrevaló nagyfiadra/nagylányodra és magadra, hogy segíteni tudtad támogatással, szeretettel, jó oktatással és anyagiakkal is abban, hogy most ott tartson, ahol.

Lehet, hogy valakinek meg pont ez lehet szimpatikus. Nem tudhatod.


(megint sok sikert; egy picivel 40+ anya, aki mèg a kisebb gyerekére is büszke- de abszolút értem a problémádat :)

2021. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elittarskereson egyszer ott regiztem, ugy emlekszem hogy ott meg lehet adni olyan opciot
2021. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!