Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire megyek vele, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megyek vele, hogy minden prostinál a legjobb formámat hozom? Lehet így valaki belém szeret?

Figyelt kérdés

30 vagyok, sok nővel dugtam már de csak prostikkal. Nem véletlen, a pofám sajnos csak 10/3-as, a testem/termetem valamivel jobb de mindez édes kevés.

De a prostiknál mindig hozom a formám. Maximális ápoltság, 40 ezres parfüm, George Clooney modor és tisztelet a nők felé, Brad Pitt tekintet és vagányság feeling, Marlon Brando mozdulatok. Sok filmet nézek, szeretem ellesni ezeket a férfias jellemvonásokat.

Szabad így reménykednem benne, hogy valaki majd belém szeret?



2021. aug. 1. 02:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én nem járnék olyan csávóval aki prostival volt.
2021. aug. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi vagy te, színész?
2021. aug. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Elég nyomi lehetsz, ha egy prosti szerelmére vágysz.
2021. aug. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha eléggé tepersz, talán valamelyik ad majd kedvezményt, és fizethetsz alumíniummal is!
2021. aug. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Egy prostit azzal teszel boldoggá, ha leperkálod a pénzét és amikor elhúzol véhre a francba. Egy lotyó sem szeret beléd, mert valójában mind utálják a kuncsaftjaikat.
2021. aug. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Csak nekem nyilvánvaló hogy nem egy prostitól várja hogy belészeressen?
2021. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"elkésett mozdulatok"?

Nagyon gáz.

A prosti a munkáját végzi, nem társat keres.

Amúgy szeretnél ilyen társat?

2021. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Nyomorékvagyte….
2021. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
A prostik minden kuncsaftjuktól elájulnak, hogy mennyire jók.😄
2021. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te egy zéró egyéniséggel rendelkező gádzsó vagy. Másokat majmolsz, közben pénzt fizetsz nőknek hogy dicsérjenek.

Minden nő menekül az ilyentől.

2021. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!