Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik voltak a legjobb csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legjobb csajozós szövegek amikkel próbálkoztak/próbálkoztatok?

Figyelt kérdés

Egyrészt közvéleménykutatás, másrészt a kíváncsiság hajt. Lányok. Mi volt eddig a legjobb csajozós szöveg amivel próbálkoztak nálatok? Fiúk. Mi volt a legjobb csajozós szöveg amivel próbálkoztatok?


Elsősorban netes ismerkedésre gondolok és amolyan "beszélgetés indító" szövegekre :D. De ha tudtok írhattok élőben történt eseményt is :D. Remélem sikerült annyira leszűkítenem a kört, hogy mindenki aki szeretne tud majd válaszolni.


Előre is köszi a válaszokat :D.



2021. júl. 25. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Kórházban, angolul. Bocs, te vagy az első, aki hallom, hogy tud angolul, segítenél az anyukámnak? :)))))))))
2021. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer egy fiú rám írt olyan szöveggel, hogy: nagyon megtetszettek neki a facebookon kitett postjaim (képek, idézetek...) és szeretne megismerni. Igaz, nem tipikus csajozós szöveg, de ez szerintem ezerszer jobb, mint a sablonok :D

Régen divat volt(lehet most is, nem tudom) hogy bejelöl, visszajelölöd és rád ír, hogy: Szia, ismerjük egymást? - na ez nagyon béna szerintem, főleg, ha utána elvárja, hogy te vezesd a beszélgetést.

Élőben ennyi volt: Táncolsz velem? - azóta is együtt vagyunk (10 éve ^^ :) )

26/L

2021. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
"Hello pitsa van cicád?" vagy pedig a... "Olyan szomorú vagy hogy mindjárt mosolyt rúgok a pofádra." De a legjobb a.. "Ha nem kő kóla, akkor ne fürgyé le gecó." :D
2021. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!