Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A meleg férfiaknak miert van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiaknak miert van annyi lanyismerosunk, es miert tudnak konnyebben kozeledni, mint az introvertalt ferfiak?

Figyelt kérdés
Nekem introvertaltsagom miatt mindig is nehezemre esett a tarskereses, kb Tinder volt az egyeduli megoldas, ahol mindenki azt akarta... Ezzel szemben van par meleg ismerosom, es latom, hogy allandoan csajoznak, a csajok is imadjak oket. Mit imadnak a csajok egy meleg sracon?

2021. aug. 1. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
A meleg ismerőseid nem csajoznak, hanem barátkoznak a csajokkal. És azért imádják őket, mert (gondolom) jó a stílusuk, kedvesek, lehet velük mindenről beszélgetni és nem akarják megdugni őket.
2021. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Én azt tapasztaltam, hogy a meleg férfiak egy része belül nő.

Agyilag nőként gondolkozik, ezért ők jól el tudnak a nők többségével társalogni nőies dolgokról.

2021. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert kedvesek, nyitottak, érdeklődőek. Nem ördöglakat!
2021. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

‘csajoznak’?? az ugye megvan, hogy ok azert melegek, mert nem vonzodnak a nokhoz es nem megdugni akarjak oket, hanrm csak baratkoznak? nem azert vannak joban velunk, hogy hatso szandekkal kozeledve majd jol felszedjenek, hanem olyan ez, mint a csajok kozotti baratsag, leszamitva azt, hogy a meleg sracok kevesbe hisztisek es biztos nem kell veluk a pasikert versenyezni.


az introvertaltsag hogy jon ide?? miert allitod ellentetparba a memegseggel? egy meleg is lehet introvertalt, semmi koze a kettonek egymashoz.

2021. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak meleg barátaim (tegyük hozzá, sose kerestem aktívan meleg srácokat barátoknak, csak így alakult) és valószínűleg azért, mert barátként közelítenek, nem potenciális partnerként. A lányok is könnyebben ismerkednek, mint a félénkebb férfiak. Egy barátságra alapvetően mindenki nyitottabb, mint egy ismerkedésre, a melegek pedig az előbbibe tartoznak.
2021. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Fúj de utálom a melegeket.
2021. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
A meleg pasik nem csajoknak. Wtf?
2021. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Két teljesen eltérő dimenziót hasonlítottál össze, amelyből az egyik oldal ráadásul egy sztereotípián alapuló illuzórikus kolleráció.. Az extrovertáltakat hasonlítsd össze az introkkal, vagy a heterokat a homoszexuálisokkal, vagy akármi legaláb szőrén hasonló dolgokat.

A kérdésedre amúgy magad is tudod a választ. Ezek a barátaid keresik a lányok társaságát, beszélgetnek velük, csacsognak, kezdeményeznek. Míg te nem, vagy csak jóval mértékletesebben.

Ez nem nemi irányultság kérdése. Nem azért mennek oda jobban, mert kvázi nincs veszíteni valjuk.. hanem azért, mert alapból társaságkedvelők.

Nekem soha nem voltak párkeresési gondjaim... Sőt, teljesen egyre megy, hogy pasi vagy csaj a másik, hogy meleg-e vagy tudom is én milyen, ha szimpatizálok vele beszélgetünk, "ismerkedünk". De nem a szexualitás mezején, pusztán azért, mert szeretek beszélgetni, ismerkedni, szociális életet élni.

2021. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért van annyi női ismerősük, mert barátkoznak a nőkkel - úgy, hogy barátkozni AKARNAK, a nőket nem potenciális megb...ható p...iként nézik, hanem értékes, barátságra méltó emberként.
2021. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!