Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkednek az egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek az egyedülálló felnőttek?

Figyelt kérdés
Munkahelyen max csak munkahelyi klikkek alakulhatnak ki, amely ismeretségek a munkaviszony megszűnésével általában véget is érnek.De eleve ezekhez a klikkekhez sem tud csatlakozni mindenki, csak akit befogadnak. Szórakozóhelyekre inkább a 25 év alatti korosztály jár, afelett már egyre ritkábban. Egyáltalán van ismerkedési lehetősége egy felnőtt embernek?

2019. dec. 1. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol tudnak. Bàrhol lehet, csak Meg Kell szólalni.
2019. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

ÉLET. Azaz bárhol!


Ja, és ők ezt tudják, és nem a neten kérdezik, 11 éves kölyök trolloktól!

2019. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Pár hónapja itt panaszkodtam, hogy nincs lehetőségem ismerkedni... Aztán nyitottam az adódó lehetőségekre, és körülbelül úgy 30-40 új ismerősöm lett, haveri társaság, akikkel összejárunk, barátnők, akikkel szórakozni járok és néhány új pasi is képbe került, akikkel elindult az ismerkedés. Eddig három lecsengett, mert kiderült, hogy nem illenénk össze, de most is van képben valaki, akivel alakulnak a dolgok. Szóval most már azt mondom, hogy lehetőség van, csak nyitni kell!

N

2019. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni

Mert bárhol vagyok az ismerkedés nem könnyű. Ha akarsz beszélgetni kérdező, írj nyugodtan.

2019. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Írsz pár rövid példát, hogy hogy nézett ez ki, légyszíves? Hogyan kezdtél el nyitni, milyen helyzetekben, milyen eseményekre jártál? Hasznos lenne szerintem.
2019. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Nem fog válaszolni, vagy csak valami nagyon sablont, mert ő egy troll.

2019. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!