Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek, tudtátok hogy lehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, tudtátok hogy lehetnétek chadek is?

Figyelt kérdés

Menő csávó valószínűleg sose lesz belőletek, de ha hajlandóak vagytok elengedni ezeket az incel teoriákat és tenni magatokért, talán össze tudnátok szedni valami átlagos, egyszerűbb nőt.


Ha megfelelő módon fejlesztenétek a személyiségeteket, értékes ember lehetne belőletek, akinek nem a kinézet meg a pénz a fontos, és akkortól lenne esélyetek a nőknél.


Írok egy példát:


Egy kopaszodó 110 kilós 186cm magas, de a háj alatt optimális csontozatú incelnek például lehetséges, hogy elég lefogynia, kigyúrnia magát, elkezdeni egy hajkezelést, csinálni egy hajtranszplantációt és már ez elég lehet a Chad szinthez.



2021. aug. 2. 09:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Milyen jó is hogy ilyen sokat kell tennie érte hogy megkapjon egy egyszerű (ezt a butákra szokták mondani) nőt.
2021. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk én elsősorban magamért edzek, de kinek hogy. Ha valakinek azon pörög az agya, hogy minden, amit a külső, belső egészségéért tesz, a nőkről szól, annak gond van a toronyban.
2021. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1


Ha csak a felét teszi is meg az is sokkal többet ér mint a gyakorin siránkozni meg szidni a nőket.. :)

2021. aug. 2. 10:36
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Ember, te nagyon figyelemhiányos lehetsz...🤦‍♂️
2021. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

3.


Mi lenne veled ha nem lennének incelek, hogy írnál ki kérdéseket? :D

2021. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

5


Nem is tudom miért írtam ki a kérdést, tőletek nem lehet mást várni..itt egy kérdés ami arról szól ha minimális erőfeszítést tennétek a változás reményében akkor lenne esélyetek nőt találni de máris kaptam egy beszólást..:)


Akkor maradj olyan amilyen, az én életem nem változik..meg senki másé sem, hiába írkáljátok ki a nőgyűlölő kérdéseiteket..

2021. aug. 2. 11:05
 7/27 anonim ***** válasza:

5.


Honnan veszed hogy incel vagyok? Amúgy ez az incelezés csak itt létezik gyakorin a való életben a kutya nem foglalkozik vele.

2021. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
41%

"Ha csak a felét teszi is meg az is sokkal többet ér mint a gyakorin siránkozni meg szidni a nőket.. :)"


1. A női vonzalom bináris. Vagy van, vagy nincs. A határvonalon túl kell jutni oda, ahol már vonzó vagy az adott nő számára. Mint egy vizsgánál, ha 90% kell a továbbjutáshoz, akkor a 0 százalékos és a 89%-os is egy halmazban van. Ha viszont mindkettőnek van pénze, akkor önköltségesen a 0%-ost is szívesen látják, csak fizessen, ugyanakkor az ingyenességhez 90% kellene, tehát te a 89%-oddal ugyanúgy a teljes árat fizeted (és meg is ideologizálják, hogy fenn kell tartani az épületet, a fizetéseket kitermelni, stb.), nem a hiányzó tudásodra eső töredék összeget.


Ugyanez van a csajozásban is. A prostituáltak amúgy a legjobb indikátorok. Nem fog veled sem olcsóbban elmenni, sem többet bevállalni, de még csak kedvesebb se lenni attól, hogy izmos fiatal srác vagy, nem pedig pocakos öreg bácsi.


Ahogy egy csajt se hallottam még randin, hogy azt mondta volna, hogy "Te annyira jó pasi vagy és a személyiséged is normális, hogy kifizetem a vacsora teljes árát." maximum azt, hogy "Milyen úriember vagy és lovagias, pedig randizott tőled gazdagabbakkal is, akik egy gyrosra vagy egy fagyira se hívták meg, ráadásul rossz időben sétálgattak a hidegben, meg milyen jó, hogy neked 30 fölött is van fogad, randizott olyannal, aki levette a maszkot és nem volt elől foga és 24 éves volt a srác, ráadásul még tőle kért pénzt buszjegyre, amit adott neki.


Vagy nem a pénzre kiélezve a dolgot, olyat se hallottam, te annyira (csupa pozitív jellemzés) vagy, hogy most randi után feljöhetnél hozzám vagy felmennék én hozzád, helyette azt, hogy "Milyen úriember vagy, hogy nem támadtad le őt az elején, különben sem csinálja MÁR, hiszen egyiknek se lett jó vége, voltak srácok, akik utána otthagyták őt, eltűntek szex után.


Tehát ami a ti oldalatokon abban nyilvánul meg, hogy a férfi tegyen meg ezt és ezt és akkor talán (mert garantálni már ti se meritek, de még olyan értelemben sem, hogy SZEMÉLYESEN találkozzatok és ha nem jön össze, akkor kap tőletek sört vagy fagyit) lesz nője, az a mi oldalunkon úgy csapódik le, hogy tőlünk sokkal gázabb (nem mi mondtuk, hanem ti nők jellemeztétek így ezeket a férfiakat) férfiakkal fekszetek le vagy hagyjátok magatokat lehúzni és persze megbántátok, de utána mindig újra és újra beleszaladtok ilyenekbe. De mi fejlődjünk ebben meg abban, persze ha ez személyesen történik, nem a neten úgy, hogy nem láttok minket, akkor hozzáteszitek, hogy nektek akkor se vagyunk az esetetek, de talán a többi nőnek, hiszen nézzem meg például azt, sokkal csúnyább, mint én, de több az izma. Vagy nézzem meg a másikat. Inkább nem jellemezné, de milyen jó ruhája van.


Hát kösz, aki ezekre a nesze semmi tanácsokra időt, pénzt és energiát pazarol, az csak az idejét vesztegeti feleslegesen.


Nem kell elhanyagoltnak lenni, de azért Hagrid és James Bond között van egy jó pár árnyalat.

2021. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
A kérdező egyértelműen egy frusztrált csicska, aki itt próbál kötekedni és arcoskodni. A való életben egy gyáva senki lehet.
2021. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

de a háj alatt optimális csontozatú incelnek például lehetséges



LOL ezen felnevettem köszi. Kifejthetnéd bővebben hagy tanuljunk.

2021. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!