Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek, tudtátok hogy lehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, tudtátok hogy lehetnétek chadek is?

Figyelt kérdés

Menő csávó valószínűleg sose lesz belőletek, de ha hajlandóak vagytok elengedni ezeket az incel teoriákat és tenni magatokért, talán össze tudnátok szedni valami átlagos, egyszerűbb nőt.


Ha megfelelő módon fejlesztenétek a személyiségeteket, értékes ember lehetne belőletek, akinek nem a kinézet meg a pénz a fontos, és akkortól lenne esélyetek a nőknél.


Írok egy példát:


Egy kopaszodó 110 kilós 186cm magas, de a háj alatt optimális csontozatú incelnek például lehetséges, hogy elég lefogynia, kigyúrnia magát, elkezdeni egy hajkezelést, csinálni egy hajtranszplantációt és már ez elég lehet a Chad szinthez.



2021. aug. 2. 09:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell chadnek lenni egy egyszerű átlagos nőhöz?
2021. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ezt nem no irta ki.
2021. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"talán össze tudnátok szedni valami átlagos, egyszerűbb nőt"



Ja, vmi 40 koruli leharczolt gyerekes csajt, aki meg az idomet is beosztja :)



"kigyúrnia magát"



Oszt mi van, ha nem erdekel a testepites es gyuras helyett inkabb olvasok? Csinaljak olyat, ami rohadtul nem erdekel, nem tudok azonosulni vele?



"elkezdeni egy hajkezelést, csinálni egy hajtranszplantációt"



Arra ott a borotva. Katonakorom ota letolom kopaszra atlag 3 havonta.



37F incel

2021. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hajbeültetés + arcplasztika talán (testre elfogadható vagyok, sok évet sportoltam)
2021. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kopaszodó 110 kilós 186cm magas, de a háj alatt optimális csontozatú incelnek például lehetséges, hogy elég lefogynia, kigyúrnia magát, elkezdeni egy hajkezelést, csinálni egy hajtranszplantációt és már ez elég lehet a Chad szinthez."


Csak ámulok, bámulok. Eddig azt olvastam itt, hogy az incelek a förtelmes személyiségük miatt azok amik, meg azért, mert elme- és idegbetegek, az egésznek semmi köze a külsőhöz.

2021. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"hogy elég lefogynia, kigyúrnia magát, elkezdeni egy hajkezelést, csinálni egy hajtranszplantációt és már ez elég lehet a Chad szinthez.":


Pontosan csinálom én, szerintem lehetséges, hogy maga az ötlet is tőlem származik, mivel én írtam valamelyik korábbi kérdésem alá. A Chad azint persze túlzás, de az incelek többség valóban fel tudna fejlődni egy high tier normie szintre. Egyébként hol lehet Finasteride -et venni Magyarországon?


"Ha megfelelő módon fejlesztenétek a személyiségeteket, értékes ember lehetne belőletek, akinek nem a kinézet meg a pénz a fontos, és akkortól lenne esélyetek a nőknél":


A személyiségfejlődés nekem nem hozott be plusz matcheket. Írjam rá a Tinder/instagram képre, hogy vezéregyéniség vagyok, vagy hogy gondoljátok ezt?


"ha hajlandóak vagytok elengedni ezeket az incel teoriákat és tenni magatokért, talán össze tudnátok szedni valami átlagos, egyszerűbb nőt.":


Forduljak szembe a nememmel, a fajommal és az emberiséggel csak azért, hogy megdughassak egy átmosott agyú feminista nőt, miután az a megunta a Chad körhintát és szolgalelkű bétát akar? Inkább nem...

2021. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
16: Azt ne mondd már, hogy mindenki akinek nője van a sarki fűszerestől apukádig hatalmas Chad, mert kiröhöglek! Csak a fenti félmondatomból gondolkodj már el, mekkora idiótaság amikben hiszel! :)
2021. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
11: Pont ez a gond a mai világban. Egy normális nemek között egyenlő párkapcsolati piacon mindenki gond nélkül hozzáférne a looksmatchéhez.
2021. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

17: Azt ne mondd már, hogy mindenki akinek lakása van Budapesten, a sarki fűszerestől apukádig gazdag ember, mert kiröhöglek! Csak a fenti félmondatomból gondolkodj már el, mekkora idiótaság amikben hiszel! :)



A párkapcsolati piac változik idővel, ahogy az ingatlanpiac is.

2021. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
19: A párkapcsolat sosem volt piac, itt a bibi. És gondolom nem tavaly óta nincs nőd, 10 éve bárki vehetett lakást, akkor 10 éve lehetne nőd. Ennyit a logikádról :D
2021. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!