Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik társkereső oldal, ahol nem baj, hogy lelki sérült vagyok és 20 év körüli lányok is jelen vannak?

Figyelt kérdés

Nehezen megy a való életben a társkeresés, még soha nem volt barátnőm. Valószínűleg aspergeres vagyok, bár soha nem diagnosztizáltak konkrétan. Az utcán nem merek odamenni lányokhoz, mert nem tudom értelmezni az emberek testbeszédét. Párszor próbálkoztam élőben, de nagyon durva elutasításokat kaptam, ami még jobban befelé zárt engem. Bulikba se járok, sokkal jobban szeretek túrázni, vagy biciklizni, így ott sem tudok ismerkedni. Így gondoltam megpróbálom a társkereső oldalakat, de ott általában vagy inaktív emberek, vagy pedig az idősebb korosztály van jelen.


Köszönöm a segítséget előre is!



2021. aug. 2. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a társkeresőkön pont nem látja senki, hogy aspergeres vagy. És ráérsz ezt közölni az első randi előtt. Én társkeresőkön fiatal nőket látok tömegével... Igaz, arra keresek rá. XD
2021. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a túrázós-bringázós társaságok keresésére fókuszálnék a helyedben, fb-n rengeteg csoport van például. Be tudsz csatlakozni másokhoz, megkérdezheted valakinek van-e kedve veled menni és hasonlók.
2021. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, szinte mindegyik társkeresőn vannak 20 év körüli lányok. Ha kiírod előre, hogy veled mi a gond, akkor így viszonyulnak hozzád és nem az első randin lesz meglepetés.
2021. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed problémáid vannak akkor érdemes lenne felkeresned egy szakembert - segíteni fog megküzdeni a démonjaiddal. A szorongásaid nem feltétlenül asperger miatt vannak, az "öndiagnózisok" nagyon sokszor félrevisznek.

S fogadd meg amit fent írtak, társaságot keress elsősorban, kommunikálj emberekkel nagyobb eredményre jutsz mint egy társkeresőn.

2021. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos a társaság kereséssel is akadtak problémáim és tudom, hogy azzal kéne fejlődnöm, de mindenhol kívülállónak érzem magam, pedig elvileg azonos az érdeklődési körünk, mégis én nem tudok pl. az esti bulikról beszélgetni, mert nem járok és nem is szeretek, de a korosztályomban akárhova megyek ez a téma. Egyedül a munkahelyemen van meg az a társaság, amiben jól érzem magam, de ott idősebbek vannak, velük jobban szót értek valahogy.
2021. aug. 2. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ha valamihez nem tudsz hozzászólni, nem kell mindig aktívnak lenni. Viszont nyugodtan dobhatsz be te is témákat, bármiről ami érdekel, biztosan lennének olyanok, akiket az is vonz. Előtte lehet érdemes felírni párat magadnak, hogy eszedbe tudjanak jutni.
2021. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!