Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan nőt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan nőt találni aki szép, csinos, ápolt, mosolygós és árad belőle a kedvesség?

Figyelt kérdés

Hát elvesztek ezek a csajok? Fent vagyok több tarskeresőn is. Vissza sem ír, ha visszaír kiderül hogy neki egy kigyúrt csávó kell,vagy egész egyszerűen aranyásó. Akivel eljutok randira az egyáltalán nem úgy néz ki mint a képein. Kövér, büdös, ápolatlan. Nem lehet vele beszélgetni, mert mindig csak magáról beszél. A flegmaságról nem is beszélve.

Nem tartom jóképűnek magam, biztos sok hibám van nekem is, de ápolt vagyok, anyagi biztonságban élek és nem árulok zsákbamacskát. Nem vágyom a tökéletes nőt, de nagyon vágyom már a viszonzott szerelemre és egy szép családra.



2021. aug. 5. 14:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
52%

20-as!


A 15-ös vagyok! Ha megengeded én írok neked!

2021. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
31%
20-as. Most így akarsz behúzni pasi létedre pár madarat? A 21-es a könnyű préda reményében már le is csapott! Ééédes istenem...
2021. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
40%
Na megjött az ügyeletes okostojás!
2021. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
58%
20.-as vagyok. Persze pasi vagyok vag-inával és pont most van meg a havim , totál természetes dolog ha egy hapsi menstruál. komolyan az eszem megáll. Mi olyan kib-szott nehéz elhinni ha van egy csaj aki nem rasnyadék, de nem kell senkinek sem.
2021. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
59%
1-es válaszolónak. Inkább az a kettős mérce, amiről írsz. Hisz izmosra kisportolt csaj elég kevés van, inkább csak vékonyak. Egy férfinél viszont nem elég ha vékony. Vagy ha vékony, akkor már vágyhat "szép, csinos" nőre?
2021. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
56%

Rám sem írt még senki...

ilyen lány vagyok!

20/L

2021. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%

Már ne haragudjatok csajok, de ha valaki a fenti feltételeket maradéktalanul teljesíti, akkor csüngenek rajta a férfiak, és nem az éjjeli csajvadászatok prédáinak sorában kuporog

Annak az esélye hogy nem kell senkinek egy csinos és kedves, ápolt és mosolygós csaj zéró azaz semmi

De azért kedves hogy benéztetek ide!

2021. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
42%
Duci vagyok de ápolt és kedves mosolygós..vagyunk egy páran hasonlók..
2021. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
62%
28: Őszinte leszek, nekem az a legnagyobb bajom ezzel, hogy ez általában valamilyen túlkompenzáció. A duci nő kedves, energikus, elragadóan pozitív személy. Aztán lefogy és kevély, pökhendi, "kihaénnem" savanyú emberré válik. Volt már ehhez szerencsém sajnos.
2021. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
53%
Értem..én vékonyan is ilyen voltam sőt gyermekként is..azt hiszem ez nálam a gyermeki termeszetemből fakad abból h a legkissebb szépnek is örülni tudok..tudtad ha neked előítéleteid vannak azok "torzíthatják" a valóságodat? rosszabb színeben látsz mást mint amilyen valóban...nekem ez a tapasztalatom, mindíg amikor prekoncepcióval álltam másokhoz meglepődtem pozitívan, mondjuk az jó volt😊.. mindegy is csak a kérdezőnek írtam sok ilyen nőt látok, ne keseredjen el✊..kitartást..✊
2021. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!