Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan nőt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan nőt találni aki szép, csinos, ápolt, mosolygós és árad belőle a kedvesség?

Figyelt kérdés

Hát elvesztek ezek a csajok? Fent vagyok több tarskeresőn is. Vissza sem ír, ha visszaír kiderül hogy neki egy kigyúrt csávó kell,vagy egész egyszerűen aranyásó. Akivel eljutok randira az egyáltalán nem úgy néz ki mint a képein. Kövér, büdös, ápolatlan. Nem lehet vele beszélgetni, mert mindig csak magáról beszél. A flegmaságról nem is beszélve.

Nem tartom jóképűnek magam, biztos sok hibám van nekem is, de ápolt vagyok, anyagi biztonságban élek és nem árulok zsákbamacskát. Nem vágyom a tökéletes nőt, de nagyon vágyom már a viszonzott szerelemre és egy szép családra.



2021. aug. 5. 14:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem vagy szép (jóképű, izmos), miért csodálkozol, hogy nem kellesz a szép, csinos nőknek? Nem kettősmérce ez, hogy te elvárod, amit nem tudsz nyújtani, és ha ez nem tetszik, akkor őket szidod?


Amit leírtál, ahhoz egy ápolt, igényes nő illik, de nem biztos, hogy egy címlaplány, ha te sem vagy egy fehérneműmodell.

2021. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Ezek a nők mind foglaltak. Ha felszabadul egy, rögtön rárepülnek vagy 100an.
2021. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Legyél te is ilyen férfi, akkor könnyebben egymásra találtok.
2021. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
En ilyent talaltam tinderen, 1 eve vagyunk egyutt
2021. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%
Én ilyen vagyok.
2021. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Társkeresőn ne várj csodát. Van persze kivétel, de kb mint tű a szénakazalban. Az ilyen nők élőben is simán tudnak ismerkedni.
2021. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%

Hozzátette hogy nem tökéleteset keres.


A tegnapi randim után egyébként teljesen egyetértek a kerdezővel.

2021. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
5# nem feltétlen.. ha nagyon zárkózott akkor nem.
2021. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
7# elírtam*
2021. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%
Ha zárkózottak akkor is biztos lehetsz benne hogy minden ujjukra találnak valakit. Egyszerű dolguk van, csak választani kell.
2021. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!