Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy 35 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 35 év körüli férfi nehezen kezdeményez a nőknél? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

#férfi kezdeményez
2021. aug. 6. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne létezhetne?
2021. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Impotens.
2021. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak azt hinné az ember, hogy aki akar, az lép... tehát a félénkség csak egy darabig kifogás... az a férfi aki mindig mosolyog pl, de nem lép tovább... nagyon furcsa, nem?
2021. aug. 6. 22:18
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Lehet félénk is, de lehet hogy nem akar tőled semmit, nem tudjuk.

Amit tudunk az az hogy a félénkség nem korfüggő, legfeljebb idősebbeknél ritkább, de előfordul

2021. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

2#: neked miért gond, ha valaki impotens?

Miért egyből ebből indulsz ki?


Kérdező: amúgy én is félénk vagyok, nehezen/nem kezdeményezek, pedig szeretnék társat így közel a 40-hez. Az ok többféle, összetett, de benne van a rossz minta szerinti tapasztalat is.

2021. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És akkor hogy segítsek, hogy mégse vegyem el a vadászösztön fílinget?
2021. aug. 6. 22:38
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
A vadászösztön fíling egy mítosz, visszahúzódóbb embereknél meg főleg. Nyilván nem kell odamenni és leszaggatni róla a ruhát, de beszélgetést kezdeményezni, netalántán elhívni valahová neked is lehet.
2021. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezt megpróbálom... legrosszabb esetben kiderül, hogy benéztem - bár annyira mindig figyel a háttérből, hogy nem hiszem, hogy csak én képzelem azt, hogy vonzódik hozzám...
2021. aug. 6. 22:46
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

8: Kerestem én is az idevonatkozó passzusokat az Alaptörvényben, de nem találtam, szóval nyugodtan odamehetsz hozzá, hajrá! :)


Majd írd meg mi lett! :)

2021. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Meleg is lehet. Én így jártam egy 35-36 éves sráccal.
2021. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!