Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb hány évesen lesz a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány évesen lesz a férfi alkoholista (oké, hogy nem lehet megállapítani pontosan, meg nem mindenki fogékony rá) ha nem találja meg a párját?

Figyelt kérdés
Én pl most lettem 37 éves, de pár hónapja vettem észre, hogy szép lassan rászoktam az alkoholra, ha nem is durván, de napi 1 pohár bor lemegy, hétvégén meg 1-2 deci pálinka is. 37 vagyok, most jutottam el oda 15 év kőkemény spórolás után (diplomás vagyok, de aki az államnak dolgozik az nem igazán kap a legtöbb helyen nettó 240-280 nál többet) önerővel, 12 millióval egy kis lakást vehettem hitellel, amit egyedül újítgatok fel. Nem könnyű, nem tudom megosztani senkivel a gondolataimat sem. Egy nőnek azért bőven jobb az ízlése lakásdekoráció terén, mint nekünk. Szóval észrevettem, hogy néha a pohár fenekére nézek.
2021. aug. 8. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Mindenki iszik, aki nem az be van gyogyszerezve. Ha feleséged lenne akkor azért innàl. Hahahahaha
2021. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Az alkoholizmus nincs korhoz kötve, így a kérdés totál értelmetlen. A kérdés alatti élettörténet még értelmetlenebb.
2021. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, való igaz tudok pár 100 negyven feletti ismerőst, aki kb jobban iszik nálam, pedig van párja, felesége évek óta. Lehet ez férfi ártalom, hogy 5/4 piához nyúl.
2021. aug. 8. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én a 20as éveim második felében lettem az. Most épp próbálok leszokni, hogy feljöjjön az izom.
2021. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ó, ne bújj a statisztika mögé, kedves Kérdező! Azok isznak, akik nem képesek elviselni a valóságot. Ahelyett, hogy megváltoztatnák külső-belső valóságukat, inkább tudatmódosítókhoz fordulnak, de ez nem kötelező.
2021. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Mi ez az általánosítás?

Én nem iszom...

Meg tudok birkózni a problémáimmal alkohol nélkül is...

2021. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Valami függősége mindenkinek van. Ha más nem akkor antidepresszáns. Annál ezerszer jobb az alkohol, már az őseink is fogyasztották. Az élet része. Általában megfigyelhető a nyomik nem isznak egyáltalán. Azok szednek xanaxot.
2021. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kötelező alkoholistává válni, ennél 100x kreatívabban is el lehet b.szni az életed 😉Amúgy szerintem még pont nem vagy az. Ilyen helyzetben motiválhatna, hogy ne is legyél. Onnan már csak 2 út van. Vagy alkoholista leszel örökké, vagy alkoholista leszel örökké, úgy, hogy nem iszol. Soha. Semmit. Szerintem egyik se túl jó perspektíva. Jó néha meginni egy pohár valamit, de olyat onnantól már nem tehetsz. Kell ez neked?
2021. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Hát 7es, nekem a sport abszolút oldja a feszültségem.

Azért mert te lelkileg gyenge vagy még ne vetitsd ki a világra.

2021. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ihatsz akármennyire akkor se fogod könnyebben elviselni hogy nem felelsz meg a nőknek!
2021. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!