Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak,ha csak extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha csak extrém nagy,hatalmas nők vonzanak /180-220 kg/,és sehol nem találok ekkora társat?

Figyelt kérdés
A legtöbb társkeresőn max.150 kg-os nők vannak.Tudom furcsa,de nekem ők kicsik.Hol találhatok extrém nagy nőt? Ilyen az ízlésem......

2021. aug. 12. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Az USA-ban vagy Mexikóban.
2021. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,de én itthon szeretnék.
2021. aug. 12. 17:09
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
A BKV-n elég sok helyet elfoglalnak... ott biztos észreveszed őket.
2021. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Itt biztos nem, mert évek óta rendszeresen kiírod, de úgy látszik hiába.

Nálad szinte tényleg húspiac, azaz zsírpiac van. 220? Maradhat!


Talán pszichológushoz kéne járnod, hogy kezeljen ki.

2021. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem kell pszichológushoz járnom.Az ízlésemet,vonzalmamat nem tudja megváltoztatni.Szeretem az ekkora nőket,s ez nem is fog megváltozni.

Itt nem kezdem el bizonygatni,hogy teljesen normális férfi vagyok. Az tény,hogy az ízlésem nem szokványos.

2021. aug. 12. 17:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem mondanám normálisnak, hogy az egészségtelen nőkhöz vonzódsz.
2021. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pszichológust javaslom. Te konkrétan súlyosan beteg emberekre buksz. Ekkora túlsúllyal ugyanis senki nem egészséges, az egész szervezete szenved, és igen hamar le is épül, jó esetben. Rossz esetben belehal. Ez sok minden lehet, de normális biztosan nem. Normális ember ugyanis nem akarja látni, ahogy az, akit szeret, halálra zabálja, hízza magát...
2021. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Értem amit írtál.Volt egy 192 kg-os kedvesem.Így ismertem meg.Alig evett hormonális betegsége volt, nem tudott lefogyni.Örült,hogy van mellette egy férfi,aki így szereti.

Segítettem mindenben,amire szüksége volt.Sajnos kiköltözött Angliába.

Azóta keresek ekkora társat,sikertelenül.

2021. aug. 12. 17:56
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Hát ezek szerint nem csak beteg vagy, de nem is vagy vonzó pasas, vagy elviselhetetlen, vagy esetleg egy troll vagy

Akárhogy nézzük egy szánalmas alak

Sok segítséget ne várj, mert ki akar egy taszító degenerált párja lenni szerinted?

Ha ez az ízlésed legyen ez, de szerinted amúgy ki kíváncsi erre újra és újra?

Jól láthatóan senki

2021. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Gyorséttermek, kajáldák, zsírbüfék környékén keresgélnék.

Figyeld a hegyeket, amelyik megmozdul az valszeg organikus, pont olyan amilyet keresel.


Esetleg aggathatsz magadra, szallonát vagy kolbászt is csalétekként. Ilyenkor fennáll a veszélye, hogy egy óvatlan pillanatban felfalnak élve.

2021. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!