Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen így önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így önbizalmam a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Normális megjelenésű, jóképűnek mondott 45 éves férfi vagyok, de amúgy átlagos életet élek. Fércbukon regisztráltam a társkeresőn, és elképedve látom, hogy szinte az összes nő fitness világbajnok, delfinidomár, hegymászó, vagy ilyesmi. Mindenki 5 nyelven beszél, és 3 diplomája van. Nem az olvasás a hobbijuk, hanem a piramisok megmászása, cápavadászat, vagy New Yorkban étterembe járás. Oké, értem, hogy van benne némi túlzás, de én csak egy átlagos nőt keresek! A másik véglet sajnos nem érdekel: elhízott Terike 4 gyerekkel, munkanélküliként.

A csinos nők extrém dolgokat írnak, nyilván magasak az igények is. Én ezeknek nem tudok és nem is akarok megfelelni. Hogy fogok így párt találni?? Gondolom sehogy.



#társkereső #Extrém nők
2021. máj. 23. 07:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Milyen korosztályban keresed a csinos nőket? Az ilyen huszasoknál most trendi nagyon a rongyrázás, meg hogy nagyon kipattintják, promózzák magukat, hogy szuperhősnek tűnjenek, aztán az ember csak néz.
2021. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
45 éves vagyok, 35-45 éveset keresek. Csak a két végletet látom: elhízott Jucikák vagy super women Noémik. Mintha átlagos nők nem is lennének.
2021. máj. 23. 07:59
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
Mert az átlagos nők jobban adnak magukra. Tudod aki igényes az képzi magát,eljar ide-oda. Az elhízott Juditnak sok a dolga a megélhetését és a gyerekkel,akinek ez már nem akadály,az meg fejleszti magát. Téged miért nem vonz egy új hobbi?megmondjam?mert igénytelen vagy. A kutyának nem kell egy -na vege a melónak,lefolyó tűzni típus. Lusta vagy. Ha legalább tennél vennél ujitgatnad a házad,kertészkedés,színházba járnál stb. Meg az is bőven átlagos lenne de te egy átlag alatti pasi vagy. Meg elhízott terike is jobb nálad.
2021. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Ott kezdődik a baj hogy a keresett "átlag lányok" vannak szép számban ugyan, de ők nincsenek társkeresőn mert boldog (márha éppen) kapcsolatban élnek, és nincs szükségük társkeresőkre.

Akiknek meg szüksége van rá, az vagy igénytelenül ronda, vagy gusztustalanul rongyrázós, hogy a gazdag palikat bevonzza magának.

Ezért nem használok ilyen társkereső fos appokat, mert semmi értelme nincs egy átlagos férfinek.

2021. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

"a piramisok megmászása" "Oké, értem, hogy van benne némi túlzás"


Magyarul volt már Egyiptomban. Hát ez óriási extra.

2021. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
Nekem írhat Noémi
2021. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen életművész kalandtúrázók hobbijaiból mindig gyököt kell vonni. Általában az van, hogy az említett 35-45-ös nők korosztálya (is) próbálja "eladni" magát, minél érdekesebbnek tűnni. Ezért aztán ha életében egyszer elmegy nyáron a szegedi szabadtéri játékokra vagy a városban haknizó lovasszínházas Jimmy musicalre (mert valamelyik barátnőjének volt egy felesleges jegye rá), akkor már kiírja társkeresőre, hogy "életem a színház". Ha befizet egy last minute horvát utazásra (ellátás nélkül), akkor már "travel addict"-ként hivatkozik magára. De hallottam olyat is, akit egyszer elhívtak a barátai minigolfozni, és azóta az összes közösségi portálon, ahol fenn van, azt akkurátusan beírja a hobbik közé... igen, azért, hogy érdekesebbnek tűnjön.
2021. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%

Ne aggódj, 25 körül is ez van.

Az egyik harmadnak több tetoválása van mint ujja, a másik heti 3x valami SkyBarban koktélozik lenge ruházatban a barátnőkkel, a harmadik harmad meg szimplán dagadt. Na jó, van egy szűk 5%, aki normális, csak ők vagy nem használják az appot, vagy nem húznak jobbra senkit.

2021. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Na baxxál fel, hogy már 35-45 között is ez megy! :O
2021. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
... az ember azt hinné, hogy a 35-45 közötti nők már érettebbek ennél.
2021. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!