Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy pasiba lelkileg, de ha a testére nézek nem érzek semmilyen vonzalmat, sőt kimondottan kiráz a hideg tőle, pedig nagyon szeretem őt, most mit csináljak?!

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 22:56
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem ezt a pasit. De egyszerűen kiráz a hideg ha csak a testére nézek, mert olyan sovány, ami nekem nem jön be, nem az esetem, mindig is férfias, izmos pasikkal ismerkedtem stb... stb...


Nem tudom mit tegyek?!

2021. aug. 12. 22:58
 2/37 anonim ***** válasza:
70%
Ezek szerint nem szerelemből szereted
2021. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%
Sportoljatok együtt, hogy legyen rajta izom, ez neked is jó, mert együtt vagytok, és lehet, hogy a kitartása is imponálna neked. Szerintem ne engedd el, ha a lelke tetszik.
2021. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem vonzó számomra, a teste annyira nem férfias, nagyon sovány.
2021. aug. 12. 23:01
 5/37 A kérdező kommentje:

De szeretem őt. Ő is engem.

Nem akarom megbántani mert abba szerintem összetörne lelkileg. De én tehetetlen vagyok.

2021. aug. 12. 23:02
 6/37 anonim ***** válasza:
9%
Én a helyedben összeállnék 10 nőtársammal és együtt keresnénk Tinderen egy izmos modell férfit. Rábeszélném, hogy lépjen párkapcsolatba velem meg a másik 9 nővel is. Kritérium: Csak velünk feküdhet le, mással nem. Szerintem ebbe belemennének még az ilyen férfiak is, így nem kell félni az egyéjszakás kaland után elhagyástól akkor se, ha egyébként nem nézek ki annyira jól.
2021. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
62%
Ha még nem ért hozzád felesleges gondolkodni. Lehet, hogy eldobnád az agyad tőle. Ha majd nem jó offold!
2021. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
42%

Ha jó a genetikàja, pár hónap edzés + pár bödön fehèrjepor és kész


Ha ez kell , akkor ez kell

2021. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
63%
Velem is volt ilyen. Annyira szerelmes voltam, hogy enni sem tudtam, de a teste taszított. Azt hittem először, hogy aszex vagyok, szerintem demiszexuális. De biztos nem allo.
2021. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Szeretem, de nem tudok rá férfiként tekinteni és ez zavar.
2021. aug. 12. 23:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!